Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат ритмо 1,5 85s (евентуално на части)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат ритмо 1,5 85s (евентуално на части)

    здравеите, на кратко.. минах на БМВ и си продавам старата бегачка 4е се натрупаха данаци да си ги платядвигател 138А и е бил с автоматична скоростна кутия така че е много запазен, горе до където ходи буталото в цилиндара няма никакъв ръб и трудно се усеща границата, маслото ми съм си го сменял редовно само леко да потъмнее и му купувах ново Мобиле, от както е с ръчна кутия е минала не пожече от 500км колянов и разпределителен вал - нови (1ви ремонт), буталата ми са нови (на една електронна везна си ги направих с еднаква тежест с точност до 0,1 от грама и те са 1ви ремонт) полуоски карета лагери, нямам нищо разбито или щракащоскоростна та ми е перфектна обслужена 5 степенна, с ел стъкла съм.... друго какво... газова италиансканосачи биалетки окрепителни щанги са ми новиколата се подпали под капака и горя 1 мин колкото да се прецакат кабели и маркучи и общо взето палстмасовите 4асти, радиатора не протекал, делкото оба4е е заминало, имам друго делко пак от такова ритмо но то не е електроннокогато беше в движение колата набираше от 0-100 за 13 сек, а като я карах икономично ми гореше 5/100 бендзин А98не е тунингована или бутана нещо, просто с много обич и внимание си се грижих и си я обслужвах като Монк за въпроси 0882025117 вечерколата е идеална за реставриране, ако видя някои да я иска да си я съживи, ще му я дам евтино и със много от необходимите палстмасови части и бонус яки и перфектно обслужени и супер пазени 15’ джанти, трябва и само 1 делко и амбициран маистор
Working...
X