Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа с Фиат Браво в Люлин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофа с Фиат Браво в Люлин

    http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=779793 Има и снимки. Дано момичето се оправи !
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
    Volvo S60 Sport 2.4D

    #2
    Голям ужас!ВНИМАВАЙТЕ ПОВЕЧЕ БЕ ХОРА!!!П.П.: Какво е това овче население не мога да разбера... станала катастрофа и се събрала веднага тълпа зяпачи....
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Mazgarev написа:
      Голям ужас!ВНИМАВАЙТЕ ПОВЕЧЕ БЕ ХОРА!!!П.П.: Какво е това овче население не мога да разбера... станала катастрофа и се събрала веднага тълпа зяпачи....
      Няма да забравя как миналото лято пред мен една госпожа мина през велосипедист и в паниката си се опита да избяга, като тялото на човека остана под колата и само това и попречи да си замине. Поне 2-3 мин. аз и още един човек се опитвахме да повдигнем колата пред погледа на двама полицаи спрели за банички и още поне 30-40 човека с прехапани устни, бездействащи на тротоара! Мръсни сеирджии!!! Това на един от централните булеварди на Варна!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_46

      Коментар


        #4
        Живея много близо до станалото и минавам оттам всеки ден. И от двете страни на улицата има училище и деца пресичат постоянно. Отдавна хората настояват да има светофар, но им се отказва заради близкия такъв на Кооперативния пазар. Аз се питам също каква е причината една линейка да стигне до мястото на тежка катастрофа за 40 минути?! Моля се момичето да се оправи.И дано все повече шофьори се вслушват в призива УБИЙ СКОРОСТТА-СПАСИ ДЕТЕ!
        Bravo, 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Аз на тоя дето е снимал бих му заврял фотоапарата някъде...
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Осъждам този човек! През това място съм минавал с колата, винаги има хора на пазара и пешеходна пътека, доста широка. Всеки знае, както и аз, дори да не съм от квартала, че там е тясно, пресичат хора, движението с повече от 20 е равно на убииство на човек! При тези факти, дано да го осъдят тоя човек, и да му вземат колата, защото мен ме е срам да карам редом с него!
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              аз живея наблизо до това място .Просто е крайно време да сложат един сфетофар. има 2 училища и 1 детска градина!!!!това не е първото дете или човек което блъскат там,а напоследък ,май почнаха всяка седмица дастават такива неща .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Всички сме шофьори на всеки може да се случи,само не мога да разбера как някои диванета виждат че има един ортълък хора на платното и окло него и карат с несъобразена скорост за ситуацията. Доста често пешеходците са овце трябва винаги да намаля ме скороста и да сме в пълна готовност за спиране защото всичко може да се очаква от тях,кой замислен, кой с проблеми,кой.....

                Коментар


                  #9
                  Аз се питам също каква е причината една линейка да стигне до мястото на тежка катастрофа за 40 минути?!
                  Причината се корени в това колко "добри" шофьори сме. Случвало ли ви се е да видите как линейка си пробива път в задръстване. УЖАС! Поне 30% от участниците или се правят на ударени или "не могат да карат освен ако не е направо". Побеснявам в такива ситуации
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    Ами всички почти нарушаваме ежедневно и по-много пъти правилата за движение по пътищата.ВСЕКИ ден се опитвам да карам по тях но винаги до 5 мин някой тарикат или кретен ме изнервя и почвам да беснея.Има ли от нас някой който да кара цял ден и да не се нерви, да спазва всички знаци и правила ????Да си признае веднага.

                    Коментар


                      #11
                      1115 написа:
                      Има ли от нас някой който да кара цял ден и да не се нерви, да спазва всички знаци и правила ????Да си признае веднага.
                      има може и причината да е, че съм шофьор от няколко седмици обаче като караш по правилата си навличаш гнева на още повече шофьори
                      Bravo, 1.8 16V

                      Коментар


                        #12
                        Tickle написа:
                        1115 написа:
                        Има ли от нас някой който да кара цял ден и да не се нерви, да спазва всички знаци и правила ????Да си признае веднага.
                        има може и причината да е, че съм шофьор от няколко седмици обаче като караш по правилата си навличаш гнева на още повече шофьори
                        Да и аз. Спазвам ограниченията на скоростта, а също и знаците. Понякога на жълто спирам рязко (ако някой кара зад Ритмо да има предвид ) Проблема ми е, че обичам да тръгвам като на рали, защото обичам да ме натиска в седалката. Само че на 2-ра стигам 50км/ч и карам без газ до следващият светофар.
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар


                          #13
                          Tickle написа:
                          има може и причината да е, че съм шофьор от няколко седмици обаче като караш по правилата си навличаш гнева на още повече шофьори
                          Да, това ме дразни страшно много!! Като цяло ми е приятно да си карам спокойно и държа колата (ходовата част) да остане цяла и никой да няма пострадал... т.е. предпочитам да карам по правилата, НО има страшно много прости хора по пътя, които непрекъснато те принуждават да караш с значително превишена скорост или ако караш нормално то трябва непрекъснато да си в дясната лента, т.е да се бориш с много, адски много дупки (и неправилно паркирани автомобили). Това от своя страна значи да правиш слалом и често да ти се налага да биеш рязско спирачки или да минаваш в лявата лента... от където риска от инциденти се увеличава страшно много. Дефакто агресивното каране в града на другите шофьори те принуждава да караш и ти бързо в участъци където сам усещаш, че скоростта не е съобразена с обстановката!Това което искам да кажа е, че всички шофьори които "натискат" другите шофьори да карат извън правилата са индиректно виновни за тези инциденти по пътищата (като с въпросната катастрофа), тъй като това вилияе най-много на младите шофьори... Замислете се над тази гледна точка следващия път като натиснете клаксона на бавно движещ се автомобил (например с 50км/ч в града, който тъй или иначе се движи с максимално разрешената скорост) или му се "качите" на багажника и му ръкомахате "да почне да кара". Кой е "лошия" и кой е "добрия"?
                          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                          Коментар


                            #14
                            Карането в София е меко казано убииствено.дори и да кара човек по правилата пак може да стане жертва не катастрофа.работата ми е такава, че през повечето време от дения съм зад волана и да ви кажа че се отчайвам като гледам какви шофьори има и вечер като се пребера от работа съм като парцал.скапан до неузнаваемост.Нейскам повече да се отклонявам от темата затова само ще ви кажа.Колеги пазете се и внимавайте с карането.Един дългогодишен шофьор преди време ми беше казал. "дай предимство и на този, който е без предимство"
                            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                            Коментар


                              #15
                              Като ти свири и ти святка,а ти няма каде да се прибереш върни втора карай с 20км/ч и си кажи повече не може и си представи как му свършваш на педала отзаде в остата.Той и без това не знае за къде бърза,бърза да спре на следващия светофар

                              Коментар

                              Working...
                              X