Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРодавам сегменти за Типо 1.1 Fire

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРодавам сегменти за Типо 1.1 Fire

    Продавам стандартни сегменти 70.0мм за Типо-Уно Fire 1.1.Продавам ги по единично и имам всички без два маслообиращи.Историята ми е че един майстор счупи два и искам не искам трябваше да си купя всичките отново защото са комплект (60лв.).Ако на някой му трябват еднични бройки да пише.Цената ще 4-5 лева на брой.Чисто нови са и не са слагани по буталата.Бразилски са с марка Cofap.
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    Re: ПРодавам сегменти за Типо 1.1 Fire

    zfa159 написа:
    Продавам стандартни сегменти 70.0мм за Типо-Уно Fire 1.1.Продавам ги по единично и имам всички без два маслообиращи.Историята ми е че един майстор счупи два и искам не искам трябваше да си купя всичките отново защото са комплект (60лв.).Ако на някой му трябват еднични бройки да пише.Цената ще 4-5 лева на брой.Чисто нови са и не са слагани по буталата.Бразилски са с марка Cofap.
    само не разбрах защо ще купуваш комплекта ти, майстора нали знае поговорката "чупи купи"ако не да си я припомни ПС тоя майстор ако беше доктор да е уморил стотици хора до сега
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Защото майстора ми е комшия и го помолих да се опита (каза че не е слагал - предупреди ме) ама аз настоях и не е честно спрямо него да му искам пари след като ме предупреди че няма опит с такова нещо
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар

      Working...
      X