Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.4 12V '96 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.4 12V '96 на части

    Всичко налично ! Повреда в скоростната кутия Може и цяла докато не съм разпродал нещо от нея . Цена 1 500 леваДжантите не се продават !Списък с някой части и цени :Калници - 50 лв/брПодкалници - 15 лв/брПреден капак-70лвЗадна броня-30лв - изрязана е част от нея заради ауспоха Предни врати оборудвани-110 лв брЗадна врата оборудвана-100лв Задна кора с отвори за елипси-15 лвСедалки-150 лв комплектЗадни кори отстрани-20 лв/бррадиатор-60 лвНосачи-30 лв./брСтартер-90 лв новЗаден мост оборудван-150 лвКазанче за чистачките с помпичка-25 лвФарове-50 лв./брМигачи в калниците оранжеви-10лв/брСтопове - 40 лв./брРезервоар оборудван-80 лвМоторче за предни чистачки-35 лвПарно-50 лвПолуоска с каретата-25 лвПритискателен диск-50 лв нов на под 300 километраФеродов диск-50 лв нов на под 300 километра Механизъм на скоростен лост+топка-40 лвПредни амортисьори с прожини-45 лв./бр в много добро състояниеГлава-оборудвана-250 лвБлок-130 лвАлтернатор-80 лвТабло с уреди-60 лвКилометраж-45 лвВолан с AIR BAG-50 лвАнтена-15 лвГазова система ЛОВАТО с пълна бутилка-250 лвЦените варират спрямо средните за този форум . Гледам да има съвбадения в цените за да има равностойност за всички ! Кой каквото го интересува друго да пише на ЛС или да ми звъни на 0887192949 и да се разбирамеСнимки :
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    Коментар


      #3
      Джантите без гуми колко пари? аааа видех че не се продават

      Коментар


        #4
        Колега пиши на ЛС за газовата уредба.Поздрави!
        Seat Ibiza 1.2 12v,ex.Fiat Brava 1.9JTD 105
        ex bravo 1.6 16v,ex BMW 325 TD
        ex opel corsa 1.6 16v,ex reno clio 1.2 ex seat ibiza 1.4

        Коментар


          #5
          Съжалявам че не съм влизал скоро във форума .. автомобила е запазен за известно време цял !
          Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
          Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

          Коментар


            #6
            Продадено цяло
            Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
            Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

            Коментар


              #7
              колега интересуваме газовото дали е продадено дали е комплект със паспорт каква е цената сащо колоните отзад дали са изправни марка и модел ако може както и цена мерси предварително

              Коментар


                #8
                Колега , не четеш ли
                Тони_Казичане написа:
                Продадено цяло
                Някой да заключи темата
                Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                Коментар

                Working...
                X