Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT COUPE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT COUPE

    Двигател-1.8 16V.1997г.Климатроник пълен ел пакет хидравлика ценрално аларма имобилайзер лети джанти ново MP3 STEREO JVC абе май трябваше да пиша ВСИЧКИ ЕКСТРИ БЕЗ КОЖА.Колата е на реални 116000 км.Перфектно техническо състояние с чисто нов съединител VALEO харчи от 7 до 8.5л./100км.GSM-0885543382.ЦЕНА-8900лв.

    #2
    Re: Продавам FIAT COUPE

    enforcer написа:
    харчи от 7 до 8.5л./100км
    Предполагам за извънградско говориш, щото в града такъв разход с тоя двигател...просто няма как да стане

    Коментар


      #3
      Re: Продавам FIAT COUPE

      Paparac написа:
      enforcer написа:
      харчи от 7 до 8.5л./100км
      Предполагам за извънградско говориш, щото в града такъв разход с тоя двигател...просто няма как да стане
      това е комбиниран разход горе долу 50 на 50 защото редовно пътувам и извънграда.В града повече от 9.5 няма да качи освен ако не му изстискваш соковете яко.

      Коментар


        #4
        сори за на времето имах купе 2.0 16 в софия ми даваше 16/100 а на дълго под 12л никога не съм го свалял е да карах го като за последно иначе колицата беше хубава и здравауспех колега дано я дадеш на тея пари
        0898 501 300
        0887 501 300

        Коментар


          #5
          аз честно казано съм много очарован поне от външния вид на този автомобил само че когато споделих на познати че ми се ще да си сменя Пунтото с Купе ми казаха че специално за този модел караш Фиат а поддържаш Ферари тоест частите са мн скъпи...вярно ли е това или ме пързалят, защото наистина съм бая навит на Купето
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            santo_trafficante написа:
            сори за на времето имах купе 2.0 16 в софия ми даваше 16/100 а на дълго под 12л никога не съм го свалял е да карах го като за последно иначе колицата беше хубава и здравауспех колега дано я дадеш на тея пари
            Значи моторът 2л на купе е горе долу същите коне на 1.8л но харчи доста повече поради простата причина че 1.8 е с вариатор на фазите-променливо газоразпределяне.той е пуснат в пройзводство след 96г докато 2.0 16в е първият мотор и се произвежда до 96 година.

            Коментар


              #7
              viktorson написа:
              аз честно казано съм много очарован поне от външния вид на този автомобил само че когато споделих на познати че ми се ще да си сменя Пунтото с Купе ми казаха че специално за този модел караш Фиат а поддържаш Ферари тоест частите са мн скъпи...вярно ли е това или ме пързалят, защото наистина съм бая навит на Купето
              Относно частите-Ламарините наистина не са много евтини но такава кола си се кара с каско задължително.Относно частите по двигател и окачване не са по скъпи от тези на Brava Marea Tipo i t.n

              Коментар


                #8
                МОЛЯ ВИ

                МОЛЯ ДА ПИШАТ САМО СЕРИОЗНО ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ЗА КОЛАТА ЗА ВСИЧКО ДРУГО СИ ИМА ОТДЕЛНИ ТЕМИ.10Х

                Коментар

                Working...
                X