Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До всички застраховани в Армеец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До всички застраховани в Армеец

    Колеги които от вас са застраховани в ЗК Армеец при щети, да не дава Господ, да правят струват, но чуят ли за ремонт в техен сервиз В НИКАКЪВ случай още повече в "Джоки" - безобразие, отказ за съдействие, мотаене...и какво ли още не!!!!!Отидох да ми правят халоген и броня...след 10 дни отивам защото никой не благоволява да ми се обади а и аз имам работа и..."колата отпред е готова но имаме проблеми - превъртян ремък и изкривени клапани и то всичките до един!!!!!!!!!!!!!! и то защото ремъка ми бил стар и като тръгнали да вкарват колата за боядисване и така превъртял просто ми идеше да му скоча на тоя дърт ненормалник дто ми разправяше врели некипели!И така утре с комисия при тапанарите....просто нямам какво да ви кажа повече НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: До всички застраховани в Армеец

    viktorson написа:
    Колеги които от вас са застраховани в ЗК Армеец при щети, да не дава Господ, да правят струват, но чуят ли за ремонт в техен сервиз В НИКАКЪВ случай още повече в "Джоки" - безобразие, отказ за съдействие, мотаене...и ккаво ли още не!!!!!Отидох да ми правят халоген и броня...след 10 дни отивам защото никой не благоволява да ми се обади а и аз имам работа и..."колата отпред е готова но имаме проблеми - превъртян ремък и изкривени клапани и то всичките до един!!!!!!!!!!!!!! и то защото ремъка ми бил стар и като тръгнали да вкарват колата за боядисване и така превъртял просто ми идеше да му скоча на тоя дърт ненормалник дто ми разправяше врели некипели!И така утре с комисия при тапанарите....просто нямам какво да ви кажа повече НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!
    е бати педерасите тея да не са вкарвали колата в халето с 200 км та да изкриви вс клапани бе
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      охххх нямаш си представа само как ми се стегнаха юмруците
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        viktorson написа:
        охххх нямаш си представа само как ми се стегнаха юмруците
        демек ремъка не е бил скъсан преди това ???????и след неговото скъсване ,те направо са ти отворили двигателя ?????изобщо не се занимавай с комисии тая работа на съд трябва да отиде направо !
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          не човече то на всичкото отгоре не и скъсан ами преметнат
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            аз съм там мерси за сведението и скорошно оправяне на проблема и то без много нерви ти желая
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              както си им я оставил така да ти я върнатмафия , какво да се правии аз имам нещо малко за оправяне, но ако може ще си взема парите и един мой човек ще я оправиможе да не стигнат, но поне ще съм спокоени без това като я застраховах си беше така, но те не видяха :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Колегата томазо е прав, както си оставил колата, така трябва да си я получиш и ако трябва работата наистина трябва да отиде на съд!Успех колега и дано с по-малко нерви...
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  вярно е както си я оставил таки си я вземи- който чупи купи. Ако беше я дал на приятел ти или той щеше да плаща за ремонта.Така че те да я правят или да плащат при тях се е случило
                  Tofas- Sahin 1.6 карб.

                  Коментар


                    #10
                    колеги каквото и да си говорим решението на комисията е налице - "Не подлежите на обезщетяване"понеже ми е бил стар ремъка а пък при високи обороти щели да бъдат счупени клапаните а не изкривени твърдението ми че колата е форсирана е неприемливо...това което мога да кажа е НЕ ИМ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ а на тях им желая СКОРОШЕН ФАЛИТ!!!!!!!!!
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      Моят съвет е никой да не пожелава доверения сервиз на Армеец. Всичко друго но не и сервиза ...Чувал сум за него само лоши неща въпреки че не съм стъпвал в него. Като от сорта на подменянена части по колата ...И двете ни коли са застраховани в Армеец понеже смятам че условията са добри. Дори жена ми зимата имаше щета - колата и се завъртя и се удари челно в мантинелата - броня,фарове,преден капак. Тя си избра обещетение по експертна оценка и взе 600 лева. Самият ремонт излезе към 550.

                      Коментар


                        #12
                        Ако на мен ми се случи това - горко ще съжаляват!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Просто избираш другите варианти за обещетяване. Според мен по експертна оценка е най добре. Нямам голям опит но при колата на жена ми се оказа успешен ...

                          Коментар


                            #14
                            така и така са те прекарали, избери 3 начин-този, след който следва няколко месечен престой в пирогов. няма какво да го мислиш, поне ще получиш вътрешен мир. съжалявам за случката ти
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              някой от вас има ли представа колко време се лежи умишлен палежпри положение че заловят палителя
                              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X