Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Юнска командировка в Германия и Италия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Юнска командировка в Германия и Италия

    Колеги , захванах да пиша едно пътеписче за една моя командировка в ’’ старата Европа ’’ на крилете на един стар и верен кемпер . Ще го направя след заслуженият отдих.Приятна почивка и здраве на всички !
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    кола

    Е колега къде ги намирате тези работи та ви пращат в командировки . Аз като трябва да хода някъде все аз трябва да плащам и то на 3 ма .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Браво колега, с интерес очаквам пътеписа и снимките.

      Коментар


        #4
        Re: кола

        kluchar написа:
        Е колега къде ги намирате тези работи та ви пращат в командировки . Аз като трябва да хода някъде все аз трябва да плащам и то на 3 ма .
        Много ми костваше да я намеря тая работа .Работя с италиански компании посредством италиански съдружник.Съжалявам само , че не познавам този човек от 10 години , а само от 6.
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Ето на пак не е от България

          Стана ми много чудно че трябва да ходиш в Командировка и то с такава кола -сигурно е твоя Едвали средна фирма от тук би те пратила някъде ако не е изгодата голяма .
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Re: Ето на пак не е от България

            kluchar написа:
            Стана ми много чудно че трябва да ходиш в Командировка и то с такава кола -сигурно е твоя Едвали средна фирма от тук би те пратила някъде ако не е изгодата голяма .
            За жалост в нашата татковина в трудовия си път съм ял само сопи .Съдружника ( старши - 90% ) ми се обади и ми предложи да отидем на изложението ИНТЕРШУТЦ в Лайпциг , като по пътя осъществим срещи с четирима потенциални немски клиенти . Плащам си пътя - 48,99 лева за билет с УИЗЕЪР и 89,00 лева ( на връщане с БЛУЕЪР ).Нося достатъчно контакти с компании от цяла Европа и Израел затова ме цени човека.Доказвал съм се 6 години друже....всичко сам...
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Юнска командировка в Германия и Италия

              И така...На 14 май ми се обади старшият съдружник Джани Брунелли с предложение да посетим изложението ИНТЕРШУТЦ в Лайпциг . Речено - сторено . Резервирах си билет за полет на 7 Юни с УИЗЕЪР ( цена 48.99 лева само с 10 кг. ръчен багаж ). Качих се на автобуса от Разград в 2.00 и бях в София в 8.00. От автогарата хванах автобус 213 , смених на хотел ’’ПЛИСКА’’ с автобус 48 и ето ме на ТЕРМИНАЛ 1 . Кратка схватка с една служителка , на която багажа ми и се стори обемист и хайде на аероплана . Следваше полет от 1 час и 40 минути до Бергамо. Джани ме чакаше с кемпера си ФИАТ ДУКАТО . Метнах се вътре и газ към страната на банките , часовниците и лилавите крави За да видите обаче изброените чудеса трябва да си купите винетка ( може и в Италия на бензиностанция ) от ТРИДЕСЕТ ЕВРО . Плати човека и напред . На границата видях граничната стража на двете страни , която си плямпаше и не ни удостои въобще с внимание. Поспряхме на един паркинг където ЕДИН работник ( той и шофьор , товарач , копач и нареждач възстановяваше около 20 квадрата плочник , снимах прекрасно поддържаните тоалетни и газ ( шофьор вече аз ) към тунела САН ГОТАРДО ( САНКТ ГОТАРД ). Тунела е дълъг 17 км. и е отворена само едната част , така че е двупосочен . Поддържа се дистанция 300 метра и се жули с 80 км./ч. ( препоръчителна скорост ).Швейцария я видях само от автомагистралите ( другия път поне ще се спусна в Люцерн ). Около 18.00 бяхме в Базел на границата ( граничарите пак си лафеха ) и потеглихме към град Руст където се видях с една моя позната от работата ми в Италия през 2006 . Тя работи в едно шоу във вторият по големина парк за забавления в Европа ( най - големият е ДИСНИЛЕНД - Париж ). Беше почивен ден за целия парк , но това не попречи на един подобен на есесовец пазвантин да се опита да ни прогони от АБСЕЛЮТНО ПРАЗНИЯТ паркинг.Когато от немски обърнах на български и след като в престрелката се включи Джани с италиански тоя си подви опашката и не го видяхме повече. Последва гощавка , допиване в интернационален колектив ( имаше и български скачачи ) и сън . На сутринта установихме , че охранителя е заключил бариерата на паркинга при условие , че има още един изход . Удивлявахме се дълго на човешкия серсемлик.
              Прикачени файлове
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Ма така само разпалваш любопитството ни Напиши го целия, и тогава го пусни, че така става като латино-сериал

                Коментар


                  #9
                  Юнска командировка в Германия и Италия

                  Извинявам се , но съм новобранка и дорде усетя как да добавя файл съм нахлузил същия... Не искам да става сериал Дидо , но позабравих това онова... Последва пътуване към първата среща в гр. Пфорцхайм . Карането в Германия е същинско удоволствие - всеки ти дава ясни сигнали за намеренията си изключая братята славяни поляци и хървати. Кемпера хвърчеше със 120 въпреки неодобрителните погледи на Джани ( никога не го е карал с толкова човека ). След срещата в Пфорцхайм хванахме по едни междуселски тесни пътища в посока Клингенберг . Въпреки наличието на огромни камиони , които молеха да бъдат изпреварени никой не го правеше на забранителни знаци и маркировка . Полиция на пътя не видях . Явно полицията си е свършила работата преди десетилетия и им държи влага още . Пътувахме покрай поддържани поля , минавахме през китни селца , срещахме усмихнати и любезни хора. Поздравяват като наближат , не шарят с очи и не си въртят шиите да зяпат.
                  Прикачени файлове
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #10
                    Юнска командировка в Германия и Италия

                    Да обърна малко внимание на удобствата на кемпера ( в снимки )
                    Прикачени файлове
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар

                    Working...
                    X