Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Присветкат ми индикациите за Стоп-овете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Присветкат ми индикациите за Стоп-овете

    Здравейте, вчера забелзах че отвреме на време присветкат и двете индикации за стоповете.Дали това нещо е от износени накладки или нещо електрическо е???(понеже просвирват отвреме на време)Проверих нивото на течноста и е наред. Благодаря Ви.

    #2
    Re: Присветкат ми индикациите за Стоп-овете

    jopena написа:
    Здравейте, вчера забелзах че отвреме на време присветкат и двете индикации за стоповете.Дали това нещо е от износени накладки или нещо електрическо е???(понеже просвирват отвреме на време)Проверих нивото на течноста и е наред. Благодаря Ви.
    Погледни си първо стоповете дали ти светят постоянно. Т.е. Включи ги и ги чукни да видиш дали не прекъсват. После и тези за заден ход, ако не е от това, тогава виж накладките. Но както си го написал, гласувам за накладки.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      ако имаш предвид че ти святкат индикациите/и двете/ за стоповете на борд компютърчето аз залагам на стоп машинката на педала накладките нямат нищо общо с тази индикация за тях си има друга лампа
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        И според мен проблема е в стоп машинката, при мен първоначално присвяткаха рядко, докато един ден светнаха постоянно, като само се изключваха като натисна спирачката. А иначе стоповете си светят нормално.Махнах и разглобих стоп машинката, почистих двете планки вътре разположени V образно. Бяха зацапани с мръсотия и явно не са давали контакт.Малко пипкава работа е защото тея планки са много малки и сглобяването иска спокойни ръце.Ще драсна една рисунка как става, щото не знам дали има някъде снимки на такова нещо.Каква ти е колата, щото моята е Fiat Tipo.За да не го разглобяваш първо пробвай да почистиш клемите на контактите на стоп машинката и куплунга на кабелите с контактен спрей
        Carozzeria Touring, Milano
        Fiat 124 Touring - моята следваща кола

        Коментар


          #5
          Благодаря аз забравих да кажа, че колата е Типо92 1,6и.е.

          Коментар

          Working...
          X