Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще кажете за това фолио добре ли стои

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ще кажете за това фолио добре ли стои

    Много гадно ми се лющеше гумата на таблото.така че снощи си поиграх и ето какво се получи.Какво ще кажете?
    Прикачени файлове

    #2
    Не е зле...
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Да наистина добре е станало.А аз моето го боядисах с цвета на колата.
      Прикачени файлове
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        Между другото ако някой ми каже как да си сваля и задната част към ръчната спирачка и пепелника и тях да ги оправя.
        COUPE 1.8 16V
        Volvo XC90 T6

        Коментар


          #5
          Ще кажа: От къде се взима фолио!?!Хареса ми идеята, отивам да търся!
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            geshabeli написа:
            Ще кажа: От къде се взима фолио!?!Хареса ми идеята, отивам да търся!
            от "Домко",имаше доста цветове
            селото се оказа точно в града

            Коментар


              #7
              geshabeli написа:
              Ще кажа: От къде се взима фолио!?!Хареса ми идеята, отивам да търся!
              Сваляш двете болчета които са под гумата след това дърпаш ръчната до горе вадиш кожата на ръчната следт това изтегляш цялата пластмаса назад и нагоре и излиза.Много е лесно.Между другото как го боядиса това слага ли основа.

              Коментар


                #8
                Да.Купих пластификатор(или основа за пластмаса)наи-малкото количество което се предлагаше около 8лв и после изчистих това с което беше покрито таблото с тулуол,докато стане абсолютно чисто.После го намазах с тази основа и след това го напъсках с боята и отгоре с лак.
                COUPE 1.8 16V
                Volvo XC90 T6

                Коментар


                  #9
                  От доста време се чудех дали ще стане нещо със фолио и не смеех да пробвам че не знаех какво ще се получи но сега вече ми е ясно. Само че аз си мислех за фолио със цвета на колата!
                  Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                  Porsche 944 S2
                  http://www.valmcrae.snimka.bg/
                  http://vbox7.com/user:val_mcrae
                  http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                  Коментар


                    #10
                    Re: Какво ще кажете за това фолио добре ли стои

                    enforcer написа:
                    Много гадно ми се лющеше гумата на таблото.така че снощи си поиграх и ето какво се получи.Какво ще кажете?
                    Искам само да те попитам предварително ли изрязваш фолиото или лепиш и след това се реже по гънките?
                    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                    Porsche 944 S2
                    http://www.valmcrae.snimka.bg/
                    http://vbox7.com/user:val_mcrae
                    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                    Коментар


                      #11
                      Re: Какво ще кажете за това фолио добре ли стои

                      val_mcrae написа:
                      enforcer написа:
                      Много гадно ми се лющеше гумата на таблото.така че снощи си поиграх и ето какво се получи.Какво ще кажете?
                      Искам само да те попитам предварително ли изрязваш фолиото или лепиш и след това се реже по гънките?
                      Значи режеш един голям правоъгълен лист в зависимост от площта и започваш от горе на долу да лепиш по малко по малко на местата където има извивки и ъгли става като нагряваш със сушоар и опъваш то фолиото се разтъга но не всички фолиа стават трябва да е фолио с uv филтър-нито дебело нито тънко-успех.с този тулол лесно ли излиза тази гума и откъде мога да си намеря.

                      Коментар


                        #12
                        NPD написа:
                        Да.Купих пластификатор(или основа за пластмаса)наи-малкото количество което се предлагаше около 8лв и после изчистих това с което беше покрито таблото с тулуол,докато стане абсолютно чисто.После го намазах с тази основа и след това го напъсках с боята и отгоре с лак.
                        От къде да взема тулол можеш ли да помогнеш аз ще си платя естествено

                        Коментар


                          #13
                          И двата варианта са супер.Аз моето от гадната боя го изчистих с пароструийка на 60 градуса вода и се изчисти идеално.Трудното беше да се разглоби всичко, а и кожата на ръчната е занитена към основата.
                          Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                          Коментар


                            #14
                            Днес си правих таблото и пластнасата на ръчната. Бяха много надраскани. Това гуменото покритие ми е..а мамата!!! Счупих си ръцете докато падне!! Боядисах го черен мат със спрей за пластмаса, стана абсолютно като оригиналното, като ново!
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              и аз също

                              me_to_u написа:
                              Днес си правих таблото и пластнасата на ръчната. Бяха много надраскани. Това гуменото покритие ми е..а мамата!!! Счупих си ръцете докато падне!! Боядисах го черен мат със спрей за пластмаса, стана абсолютно като оригиналното, като ново!
                              Днес си махнах фолиото и извърших същата процедура като теб наистина стана добре ама какво съвпадение нали и аз точно с черен мат го пръснах.първо пробвах със сприй за брони но много лъскаво стана така че го изшкурках на вода и отгоре черен мат наистина стана оригинално.Край на най шибания козметичен проблем по купето.

                              Коментар

                              Working...
                              X