Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тойота Корола 1970 година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тойота Корола 1970 година

    Колеги, искам да питам нещичко за една стара Тойота, знам, че не е тук мястото на японките, но все пак имам нужда от съвет Миналата седмица внезапно баща ми почина и при мен сега остана старичката му Тойота. Колата още е със старите черни номера и до края на м. май трябва да направя нещо с нея. Не бих искал да я прехвърлям на мое име защото това са разходи, а в този момент е непосилно за мен, пък и не ми е необходима. Колата е поизгнила и поочукана, но двигателчето и е ОК, а има и един кашон с чисто нови части отделно. Много ми е жал за колата защото баща ми много я обича и си я кара над 30 год. вече, но просто трябва да намеря кой да я вземе. Ако имате контакти или пък знаете към кого да се обърна, моля ви помогнете. Сигурно и 200-300 лева няма кой да ми даде за нея, но все пак ви моля за съвет. Всичко и е платено - данък, гражданска, преглед и е в движение.Благодаря ви предварително.
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Крис, погледни тук:www.ae86bg.orgДостоен ли съм за твоята Королка ?ПП: Съболезнования за таткото...

    Коментар

    Working...
    X