Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за дизайн на членска карта на КФБ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за дизайн на членска карта на КФБ

    Незнам дали ще е удачна идеята.. но може да се добави и баркод (допълнително принтиран разбира се) - приложенията му могат да бъдат много.. ако се развият някой от идеите на клуба.. Някаква защита от фалшификация ще се предвиди ли? (нали ще се предлагат някой услуги в сервизи/магазини с отстъпка например)
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    #2
    ами освен печат друга защита незнам как може да се реализира...евентуално си мислех по номера на членската карта да се направи в интернет нещо като мъничка база данни с полета: номер, име, фамилия, презиме и да се качи на www.fiat-bg.org и в сервиза само да напишат номера и ако излезе името значи всичко е ОК...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Mazgarev написа:
      ами освен печат друга защита незнам как може да се реализира...евентуално си мислех по номера на членската карта да се направи в интернет нещо като мъничка база данни с полета: номер, име, фамилия, презиме и да се качи на www.fiat-bg.org и в сервиза само да напишат номера и ако излезе името значи всичко е ОК...
      Печат може да си направиш на всяка втора крачка, но другата ти идея е направо чук!Обаче дали в сервизите ще имат възможност да проверяват в нет-а?P.S. Иначе дизайна мене ме кефи!Хайде обсъдете го и да можем да си направим членски карти!

      Коментар


        #4
        Brainstorm

        Принципно е възможно всичко да се направи, има обаче някои недостатъци:баркод - четец (скъпо струващо у-во), база данниномер на карта и нет - връзка с нетПочвече мнения ще породят лавина от идеи, от които ще може да се екстрактва най-доброто! Brainstorm...Такава мисля че трябва да е идеята!
        Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

        Коментар


          #5
          Картата изглежда много добре, трябва и само светло син фон и ако се махне "Сдружение" !?

          Коментар


            #6
            колеги ! не е добре, има разностилие във шрифтовете и т.н. до колкото си спомням пуснах темата за логото за да се обсъди и да се приеме лого на клуба а не да се ползва като готов продукт. Със Слънчо коментирах и по бланката да се направят някой промени, но както и да е Колега Мазгарев, поне да го беше направил кръкче логот бре ... със здраве да си го ползвате и логото и другите проекти
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              x 1/9 написа:
              колеги ! не е добре, има разностилие във шрифтовете и т.н. до колкото си спомням пуснах темата за логото за да се обсъди и да се приеме лого на клуба а не да се ползва като готов продукт. Със Слънчо коментирах и по бланката да се направят някой промени, но както и да е Колега Мазгарев, поне да го беше направил кръкче логот бре ... със здраве да си го ползвате и логото и другите проекти
              Абе то на тебе май не може да ти се угоди никога и с нищо колега!Всички наопаки - ти на терсене...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                x 1/9 написа:
                колеги ! не е добре, има разностилие във шрифтовете и т.н. до колкото си спомням пуснах темата за логото за да се обсъди и да се приеме лого на клуба а не да се ползва като готов продукт. Със Слънчо коментирах и по бланката да се направят някой промени, но както и да е Колега Мазгарев, поне да го беше направил кръкче логот бре ... със здраве да си го ползвате и логото и другите проекти
                Не разбрах... логото ти ли си го проектирал?Извинявай, но не съм знаел... взех го от бланката... това което пише отгоре е от бланката взето...
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Картата е много добре направена.Съгласна съм и с колегата hit-ko да се махне това "сдружение". А за баркод не знам, много е сложно с един воден знак не е ли по-лесно?

                  Коментар


                    #10
                    Mindzu написа:
                    Картата е много добре направена.Съгласна съм и с колегата hit-ko да се махне това "сдружение". А за баркод не знам, много е сложно с един воден знак не е ли по-лесно?
                    На картончето няма да стане водния знак...с Митко обсъждахме идеята за холограмен стикер...Ако има някой който се занимава с такива неща нека пише и да каже цени!
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Ето, че пак няма прозрачност!Логото е по проект на Иво, а пък фирмената бланка е мое дело.
                      Типо 1.6

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day написа:
                        x 1/9 написа:
                        колеги ! не е добре, има разностилие във шрифтовете и т.н. до колкото си спомням пуснах темата за логото за да се обсъди и да се приеме лого на клуба а не да се ползва като готов продукт. Със Слънчо коментирах и по бланката да се направят някой промени, но както и да е Колега Мазгарев, поне да го беше направил кръкче логот бре ... със здраве да си го ползвате и логото и другите проекти
                        Абе то на тебе май не може да ти се угоди никога и с нищо колега!Всички наопаки - ти на терсене...
                        Колега ! аз съм перфекционалист когато нещо не е направено добре вдигам джабала до бога. особено за неща които ще се показват и раздават.. ама няма да се обясняваме сега. Има правила в правенето и визуализацията на такива карти, бланки и прочие. Не си го измислям аз. Ако ти се занимава конслултирай се със Снейк тои е по-знаещ и ще даде ценно инфо по темата.
                        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                        Коментар


                          #13
                          Mazgarev написа:
                          Mindzu написа:
                          Картата е много добре направена.Съгласна съм и с колегата hit-ko да се махне това "сдружение". А за баркод не знам, много е сложно с един воден знак не е ли по-лесно?
                          На картончето няма да стане водния знак...с Митко обсъждахме идеята за холограмен стикер...Ако има някой който се занимава с такива неща нека пише и да каже цени!
                          ще ти дам линка към сайта с цените на картите и холограмите
                          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                          Коментар


                            #14
                            нещо примерно
                            Прикачени файлове
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              Mazgarev написа:
                              нещо примерно
                              Това сега не знам кой го е правил, но още по-добре изглежда , на фона на старата емблема на Фиат!Направете и няколко цветови варианта и..... да избираме!

                              Коментар

                              Working...
                              X