Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой патувавал ли е скоро до Черна Гора? Впечатления...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой патувавал ли е скоро до Черна Гора? Впечатления...

    Навил съм се да ходя да подкрепам любимия отбор във вторник и мисля да скокна до Черна Гора, за да гледам мача Рудар - Литекс... Искам да попитам как е пътя до там? До колкото знам може да се патува само с лични карти наистина ли е така, някакви проблеми или допълнителни условия има ли? Допълнителни документи за автомобила ще трябват ли? Мача ще се играе в Подгорица, а не Провадия (от където е отбора) и трябва да се мине през Прищина Косово спокойно ли е там? Колко пари ще ми струват таксите са магистралите ако има евентуално такива?Всякакви впечатления и мнения ще са ми полезни

    #2
    Само с лична карта можеш да стигнеш до Македония или Сърбия. И Косово, и Черна гора са отделни държави и не съм много сигурен за пропускателния режим, но мисля, че ще ти трябва паспорт.И преди да пуснете нова тема, много моля да проверите за съществуваща такава в правилния раздел.Ето съвсем прясна тема по същия повод: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=60527

    Коментар


      #3
      Съжалявам за пропуска който съм направил... Попринцип погледнах дали съществува такава тема, но изобщо не бях забелязал че съществува такъв раздел... Така като гледам не се посещава дного много... Прегледах темата, но не видях някой който да е изразил лично впечатление от патуването си през тези 2 дъжави... Да се надявам, че до понеделник ще имам някакъв отговор базиран на реални впечатления...

      Коментар


        #4
        Задължително Зелена карта и задграничен паспорт. Ще минеш и с лична карта, но зависи в какво настроение са митничарите. Освен това си длъжен да си носиш паспорта по принцип, така че не си заслужава експериментите. Освен това на самата граница ще те питам за къде си, ти ще кажеш "За Черна гора" и веднага ще ти поискат паспорт. Има доста патарини(тол такси), пътя е почти без дупки, но има много неравности, на места има много стеснения. Вече в самата Черна гора не знам как е. Ходил съм почти до границата(на няколко километра от нея).

        Коментар

        Working...
        X