Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги тия джанти ми късат нервите!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги тия джанти ми късат нервите!

    тия джанти ми скъсаха нервите Джантите са фондметал (с тях со дойде колата) обаче преди 2 седмици ги изправих и днес вече едната пак е крива ---- верно на 14/165/65 ги карам обаче имам 4 летни такива и е грехота да ги хвърлям - кажете идея да се справя с пеоблема че не издържам....................
    Пунто '95 1.1

    #2
    Re: колеги тия джанти ми късат нервите!

    bopkata написа:
    тия джанти ми скъсаха нервите Джантите са фондметал (с тях со дойде колата) обаче преди 2 седмици ги изправих и днес вече едната пак е крива ---- верно на 14/165/65 ги карам обаче имам 4 летни такива и е грехота да ги хвърлям - кажете идея да се справя с пеоблема че не издържам....................
    Колко ги помпаш???карай на 2,2/2,0и не минавай през дупките Или ги продай и си земи стоманени
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      И какъв размер са джантите? Може 165 гуми да им идват много тесни??? Ако са 5,5х14, то гуми 185/60/14 им идва идеално и гумата ще излиза малко да пази джантата.
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        johnfound написа:
        И какъв размер са джантите? Може 165 гуми да им идват много тесни??? Ако са 5,5х14, то гуми 185/60/14 им идва идеално и гумата ще излиза малко да пази джантата.
        Ще я пази ако сложиш гуми с борд,аз имам тъкмо 4 за продажба -185 55 14
        селото се оказа точно в града

        Коментар


          #5
          Че си ми далечко иначе с кеф бих си качил на такива гуми. Май ще си карам с писалките и тая година

          Коментар


            #6
            абе то май само с други гуми ще стане но 4 нови гуми ще са ми много иначе 175/70/14 май е добре но 185 са ми вече широки колата е 1.1 все пак
            Пунто '95 1.1

            Коментар


              #7
              Re: колеги тия джанти ми късат нервите!

              bopkata написа:
              тия джанти ми скъсаха нервите Джантите са фондметал (с тях со дойде колата) обаче преди 2 седмици ги изправих и днес вече едната пак е крива ---- верно на 14/165/65 ги карам обаче имам 4 летни такива и е грехота да ги хвърлям - кажете идея да се справя с пеоблема че не издържам....................
              батетнце спокойно, и при мен е така :D карам си в града с криви, пък като ходя по провинцията си ги оправям. последния път от 4 джанти - и четирите криви!
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #8
                bopkata написа:
                абе то май само с други гуми ще стане но 4 нови гуми ще са ми много иначе 175/70/14 май е добре но 185 са ми вече широки колата е 1.1 все пак
                Аз имам 175/70/14 и се чудя как да ги разкарам - потегляш по - бавно от автобус за градски транспорт с такива гуми - много са високи, а и не са за нашето окачване! Виж 175/65/14 по-се ядва!
                Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                Коментар


                  #9
                  Forsaken написа:
                  bopkata написа:
                  абе то май само с други гуми ще стане но 4 нови гуми ще са ми много иначе 175/70/14 май е добре но 185 са ми вече широки колата е 1.1 все пак
                  Аз имам 175/70/14 и се чудя как да ги разкарам - потегляш по - бавно от автобус за градски транспорт с такива гуми - много са високи, а и не са за нашето окачване! Виж 175/65/14 по-се ядва!
                  това са 17мм,почти никаква разлика
                  селото се оказа точно в града

                  Коментар


                    #10
                    колега $ abarth $ я кажи какви са ти гумите 185/55/14 дети ги продаваш че си праснах едната предна и карам с балон да им **** тъпите ни пътища...ще взема накрая да махна 14-ките и да слагам 15-ки че тоя тъп размер много дефицитен а ма пусто ми харесва с тия джанти и неща да я развалям
                    Madness Motorsport
                    (\__/)
                    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                    (")_(") signature to help him gain world domination.

                    Коментар

                    Working...
                    X