Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Централното пак се побърка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Централното пак се побърка

    Колата я знаете - долу в подписа. От поредния дъжд ли от какво ли обаче...Вчера сутринта тръгвам да отварям - централното не щракна и се отвори само шофьорската врата. Хубаво - паля колата - предните чистачки почват да работят без да са включени.След един ден на слънце - чистачките се оправиха (бях им извадил бушона) - явно някъдесе е намокрило и е давало на контакт. Обаче централното - неще ли неще. Вадя релето и като го сложа - щтрака и ключалките отиват в положение - "отворено" т.е. нагоре. Когато обаче ги щракна ръчно надолу - не се връщат нагоре. Отворих релето - видими повреди кото нагоряло няма - няма и нагар някакъв. Дали пък и в някоя ключалка (вероятно на багажника) не е влязла вода и ще трябва просто повече време да се изпари...?п.с. Отдавна не ми беше правила номера колицата ..... Време и беше...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Re: Централното пак се побърка

    kiro_of_the_day написа:
    ...... централното не щракна и се отвори само шофьорската врата.....
    не съм спец по проблема, но на мене ми се е случвало същото на една астра!След известно време установих че като завъртя два пъти надясно ключът се изключва централното и започва да отваря само шофьорската врата, и след това обратно и нещата се оправят .....!Пробвай може да има някакъв успех!

    Коментар


      #3
      Re: Централното пак се побърка

      rymbym написа:
      не съм спец по проблема, но на мене ми се е случвало същото на една астра!След известно време установих че като завъртя два пъти надясно ключът се изключва централното и започва да отваря само шофьорската врата, и след това обратно и нещата се оправят .....!Пробвай може да има някакъв успех!
      Бинго!!! Току що идвам от колата - не вярвам да е изсъхнала и от това да се е оправила,защото преди малко се изсипа страшен порой - пробвах рецептата и Алелуиа! Колега като се видим - бирата (или бозата ако не пиеш :D ) е от мен.п.с. Последно колата заключи приятелката ми и точно това направила!"За да заключа по - добре" и "за да съм сигурна, че е заключено"!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Re: Централното пак се побърка

        kiro_of_the_day написа:
        rymbym написа:
        не съм спец по проблема, но на мене ми се е случвало същото на една астра!След известно време установих че като завъртя два пъти надясно ключът се изключва централното и започва да отваря само шофьорската врата, и след това обратно и нещата се оправят .....!Пробвай може да има някакъв успех!
        Бинго!!! Току що идвам от колата - не вярвам да е изсъхнала и от това да се е оправила,защото преди малко се изсипа страшен порой - пробвах рецептата и Алелуиа! Колега като се видим - бирата (или бозата ако не пиеш :D ) е от мен.п.с. Последно колата заключи приятелката ми и точно това направила!"За да заключа по - добре" и "за да съм сигурна, че е заключено"!
        Евала ..... на приятелката ти, така поне ще знаеш кога се е притеснявла за колата и кога я е заключила с лека ръка! :D

        Коментар

        Working...
        X