Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да намеря спирачна помпа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да намеря спирачна помпа?

    АБЕ КАРАМ ОТ СКОРО ЕДИН ФИАТ ТЕМПРА-1,6 -93Г. И МИ СЕ ПОЯВИ ПРОБЛЕМ С СПИРАЧКИТЕ. СИГУРЕН СЪМ ЧЕ ГУМИЧКИТЕ В ПОМПАТА СА ЗА СМЯНА,НО АЗ ИСКАМ ДА Я СМЕНЯ ЦЯЛАТА ПОМПА. МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ТАКАВА,КОЯТО ДА Е ИТАЛИАНСКА....А НЕ ТУРСКА ПРЪЧКА.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!МОЖЕТЕ ДА ПИШЕТЕ И НА: nas511@abv.bgАбе карам от скоро един ФИАТ ТЕМПРА-1,6 -93г. и ми се появи проблем със спирачките. Сигурен съм че гумичките в попмпата са за смяна, но аз искам да я сменя цялата помпа. Моля ви кажете ми къде мога да намеря такава, която да е италианска....а не турска пръчка.Благодаря предварително!!!Можете да пишете и на: nas511@abv.bgВ езика на интернет CAPS се въприема като повишен тон и караница.За това промених поста тиМитко

    #2
    пишете хора, помогнете ми!

    Коментар


      #3
      Ами Митко ти е написал.
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        аз скоро сменях на моята темпра помпата струваше около 50лв на фирмата МЕТЕЛИ италианска на уното съм сменял на същата фирма вече е около 90 хил и нямам ядове но откъде може да я купиш колегите от столицата да помагат
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Re: Къде да намеря спирачна помпа?

          atanas stoinov написа:
          АБЕ КАРАМ ОТ СКОРО ЕДИН ФИАТ ТЕМПРА-1,6 -93Г. И МИ СЕ ПОЯВИ ПРОБЛЕМ С СПИРАЧКИТЕ. СИГУРЕН СЪМ ЧЕ ГУМИЧКИТЕ В ПОМПАТА СА ЗА СМЯНА,НО АЗ ИСКАМ ДА Я СМЕНЯ ЦЯЛАТА ПОМПА. МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ТАКАВА,КОЯТО ДА Е ИТАЛИАНСКА....А НЕ ТУРСКА ПРЪЧКА.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!МОЖЕТЕ ДА ПИШЕТЕ И НА: nas511@abv.bgАбе карам от скоро един ФИАТ ТЕМПРА-1,6 -93г. и ми се появи проблем със спирачките. Сигурен съм че гумичките в попмпата са за смяна, но аз искам да я сменя цялата помпа. Моля ви кажете ми къде мога да намеря такава, която да е италианска....а не турска пръчка.Благодаря предварително!!!Можете да пишете и на: nas511@abv.bgВ езика на интернет CAPS се въприема като повишен тон и караница.За това промених поста тиМитко
          евро 07 намират се на симеон. струва 52,30 иналата седмица смених. също метели
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            ако искаш втора ръка

            Коментар


              #7
              Re: Къде да намеря спирачна помпа?

              pakumba написа:
              atanas stoinov написа:
              АБЕ КАРАМ ОТ СКОРО ЕДИН ФИАТ ТЕМПРА-1,6 -93Г. И МИ СЕ ПОЯВИ ПРОБЛЕМ С СПИРАЧКИТЕ. СИГУРЕН СЪМ ЧЕ ГУМИЧКИТЕ В ПОМПАТА СА ЗА СМЯНА,НО АЗ ИСКАМ ДА Я СМЕНЯ ЦЯЛАТА ПОМПА. МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ТАКАВА,КОЯТО ДА Е ИТАЛИАНСКА....А НЕ ТУРСКА ПРЪЧКА.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!МОЖЕТЕ ДА ПИШЕТЕ И НА: nas511@abv.bgАбе карам от скоро един ФИАТ ТЕМПРА-1,6 -93г. и ми се появи проблем със спирачките. Сигурен съм че гумичките в попмпата са за смяна, но аз искам да я сменя цялата помпа. Моля ви кажете ми къде мога да намеря такава, която да е италианска....а не турска пръчка.Благодаря предварително!!!Можете да пишете и на: nas511@abv.bgВ езика на интернет CAPS се въприема като повишен тон и караница.За това промених поста тиМитко
              евро 07 намират се на симеон. струва 52,30 иналата седмица смених. също метели

              Коментар


                #8
                колега здравей накратkо:нйе пройзвеждаме серййно спйрачнй сйстемй за фйат ,рено,тойота,форд,смарт,фолксваген й резервнй частй *афтермаркет* за всйчкй тезй + за много по скъпйте феррарй ,порше,ламборджйнй й др, по показателйте за качество бош тр е на първо място сред другйте бош заводй намйраштй се йз европа,,,,зашo сй сменяш цялата помпа трябват тй само качественй гумйчкй *ако не е ръждясала вътрешноста на цйлйндъра де* й да сй сменйш спйрачната течност ,,,препоръката мй е за продуктй на *fiat-lancia*,bosch , lucas йлй bendix пък ако стоката е гаражна работа няма нйкакво значенйе далй ще е йталянска ,германска йлй турска ,,,нямаш гаранцйя ,,,, *най ефтйнйят ремонт е подръжката на време* всйчко хубаво,,,
                petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                Коментар

                Working...
                X