Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къмпинг СИЛИСТАР - с. Резово

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къмпинг СИЛИСТАР - с. Резово

    Здравейте колеги !Някой да е ходил тази година или миналата на къмпинг СИЛИСТАР до Резово .Предварително благодаря за мненията ви.Здраве и успехи на всички.
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    Аз ходих, ама извън сезона...ако мога да съм полезен с нещо...
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    Коментар


      #3
      колега ходил съм преди 2 години и от всички плажове на силистар е най-най-добре освен чистотата и самата природа там е по друга за тази година не мога да ти помогна колега но си заслужава да се отиде да се провери
      КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

      Коментар


        #4
        Къмпинг СИЛИСТАР - с. Резово

        Колеги , всякакви мнения и впечатления ще са ми от полза .Последно ходих на тоя плаж през 2004 .Още тогава видях много коли мапъхани в горичката и обградени от боклуци.Тогава не знаех или не съм обърнал внимание , че има къмпинг.Пък и най-добре е човек да види сам.Благодаря !Поздрави !Румен
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Re: Къмпинг СИЛИСТАР - с. Резово

          Румен_Хинчев написа:
          Здравейте колеги !Някой да е ходил тази година или миналата на къмпинг СИЛИСТАР до Резово .Предварително благодаря за мненията ви.Здраве и успехи на всички.
          Някой накъде го беше споменал, колега. Виж в темата "Лятна почивка на бунгала", дано не те подведа, но мисля,че там някой го препоръчваше. Женшен даже май беше колегата, но провери все пак. П.П. Ей сега погледнах темата, подвела съм те, извинявай! Никъде никой не споменава Силистар.
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #6
            Къмпинг СИЛИСТАР - с. Резово

            Благодаря , колежке !Ще трябва да отида и да напиша актуална информацийка .Всичко добро !Румен
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Не ходетете там. Има една бабичка която се държи ужасно с посетителите. Тя е майка на собственика. Способна е да превърне в ад всяка почивка. Заяжда се с всички за най - малкото. Събин Заимов0888/286447

              Коментар

              Working...
              X