Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко виртуален "тунинг " ( че по- евтин:))

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко виртуален "тунинг " ( че по- евтин:))

    Не видях тема за допълнително обработвани снимки та реших да пусна една да видя дали има фенове на фотошоп и подобни програмки. тая вечер си поиграх малко на paint-а и в крайна сметка моя фиат заприлича на това (исках да направя черни джантите ама не ми стигнаха нервите)
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    #2
    Човече то това което искаш не изисква много усилия и можеш да си го направиш и реално.

    Коментар


      #3
      няма да ти струва много

      че както каза и колегата няма да ти е много трудно да си го направиш реално и няма да ти струва много,ако искаш сам ако искаш можеш да го дадеш на някои сервиз но няма смисъл общо взето е лесничко да си го направиш
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Dedra 2.0 написа:
        Човече то това което искаш не изисква много усилия и можеш да си го направиш и реално.
        Да, така е. Само за предните джамове ще има проблеми с куките...... :D
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Вгледайте се в стоповете... погледнато отзад прилича на невидимо извънземно с домино и качулка...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            divaka написа:
            Dedra 2.0 написа:
            Човече то това което искаш не изисква много усилия и можеш да си го направиш и реално.
            Да, така е. Само за предните джамове ще има проблеми с куките...... :D
            Честно да ти кажа вече главата не ми го побира това с предните джамове Със затъмнение джамове предни виждам от Скъпи Мерцедеси до раздрънкани Фиестички.НА едно приятелче му правят проблем за лепенка на предното стъкло ,а тези карат със затъмнени предни странични.За мерцедесите ОК свикнал съм и знам как се справят с проблема,но за тези със старичките возила?Съжалявам за Офтопика.

            Коментар


              #7
              ето колега почти както ти искаш ) мисля другата седмица да обърна внимание на стоповете. Някой знае ли дали се свалят външните капаци? Да ги пръсна отвътре? Или да давам отгоре.
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар


                #8
                предполагам ще изглежда така
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #9
                  Предполагам си добре запознат че не се пръскат с обикновен спрей защото след това ше получиш шибване отзад понеже просто всичките ти светлини почват да светят страшно слабо заради спрея.Има лак за тази работа ама и аз не съм много запознат с марка,вид и т.н.Аз просто си предупреждавам защото преди време имах случката да натреса едно голф-че с буса (малей как се смачка) защото стоповете му може да се каже че бяха достатъчно плътно боядисани за да не могат да светят и да искат.Най-странното е че не ме изкараха мен виновен защото разглеждаха стъклата от Голф-а и разбраха че не съм крив аз в случая че човека не знае как да си направи колата.
                  Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                  Коментар


                    #10
                    Здравей, определено съм запознат с това как се боядисват ако се вгледаш на горната снимка мигачите вече са пръснати, има специални спрейове на ДУПЛИ КОЛОР за тази цел Вече знаете с какво се пръска може да се захващате
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #11
                      аз вече от близо 3 седмици имам спрей за стопове, но все още събирам смелост дали да ги пръскам.Пробвах на едно обикновенно стъкло и се получи на петна и неравномерно Страх ме е да не ги прецакам нещо че после няма връщане назад.
                      Fiat Stilo JTD ....sold
                      Volvo C 70 ....

                      Коментар


                        #12
                        Много хубава тема, аз точно с това се занимавам Ако някой иска да се пробвам върху колата му - нека пише

                        Коментар


                          #13
                          kiler_4o написа:
                          Много хубава тема, аз точно с това се занимавам Ако някой иска да се пробвам върху колата му - нека пише
                          В смисъл? Тунинг? Какво точно?

                          Коментар


                            #14
                            Ами ... примерно ето някои които съм правилhttp://common.hit.bg/Acura%20-%20ori...0-%20final.jpg -> Не стана много хубава, но за 45 мин ... http://common.hit.bg/Lexus-minority....-minority3.jpg -> Това е една от първите ми проби ...http://common.hit.bg/wartburg%20orig...g/wartburg.jpg -> Показвах на един съсед какво мога да направя на бързо на вартбурга сиhttp://common.hit.bg/m3_41_1024.jpgh...4_kiler_4o.jpg -> Тук пак в последния момент се записах в един конкурс ... май имаше и други но само тези съм качил ... Не бъдете прекалено критични

                            Коментар


                              #15
                              kiler_4o написа:
                              Много хубава тема, аз точно с това се занимавам Ако някой иска да се пробвам върху колата му - нека пише
                              Искам, какви снимки ти трябват?
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X