Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортен филтър,типо 1.6 двувалка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортен филтър,типо 1.6 двувалка

    Пичове,може ли да се сложи на типото спортен филтър YED,двоен конус (прочетох някъде из форума,че това бил единствения филтър,който бил омаслен от евтините) и къде могат да ми го сложат и изолират от топлия въздух :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Re: Спортен филтър,типо 1.6 двувалка

    grishav написа:
    Пичове,може ли да се сложи на типото спортен филтър YED,двоен конус (прочетох някъде из форума,че това бил единствения филтър,който бил омаслен от евтините) и къде могат да ми го сложат и изолират от топлия въздух :D
    Стига да нямаш газ,го слагай
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      Re: Спортен филтър,типо 1.6 двувалка

      Selqatin написа:
      grishav написа:
      Пичове,може ли да се сложи на типото спортен филтър YED,двоен конус (прочетох някъде из форума,че това бил единствения филтър,който бил омаслен от евтините) и къде могат да ми го сложат и изолират от топлия въздух :D
      Стига да нямаш газ,го слагай
      Нямам газ,гледам че ти си с такъв :D Откъде го взе и къде да отида да ми го направят читаво :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Илиенци,иначе за монтаж не знам аз сам си ремонтирам и права колата
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар

        Working...
        X