Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател 1.8 16V - СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигател 1.8 16V - СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ

    На двигателя е правен основен ремонт преди 8000км. (перфектен - компресия на цилиндрите - по 14 атм. на всеки), все още на колата и може да се запали и да се види как работи и удостовери състоянието му.Мотора си е с документи, така че може да се прехвърли нотариално и да се регистрира в КАТ на автомобила, на който ще се сложи. Става за Фиат Мареа, Браво, Брава и Купе. Цената зависи от оборудваето, с което го искате (скорости, алтернатори, компресори, радиатори, инсталация, компютър и т.н.) Цена на необорудвания мотор е 450лв., а с оборудване ще се договориме.За контакти на тел. 0899986408 или на л.с.
    Прикачени файлове
    Колкото повече - толкова повече!!!

    #2
    Re: Двигател 1.8 16V - СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ

    kasheto написа:
    ...перфектен - компресия на цилиндрите - по 14 атм. на всеки...
    Колега...по принцип ако изкараш 14 атмосфери на този двигател ,при заводски данни 10.3 ,не знам колко ще изкара...пък и колко е в ред...Ама пък 14 атмосфери...леле...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Re: Двигател 1.8 16V - СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ

      Predatorsi написа:
      kasheto написа:
      ...перфектен - компресия на цилиндрите - по 14 атм. на всеки...
      Колега...по принцип ако изкараш 14 атмосфери на този двигател ,при заводски данни 10.3 ,не знам колко ще изкара...пък и колко е в ред...Ама пък 14 атмосфери...леле...
      Има разлика м-у компресия и степен на сгъстяване!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Ами колега, в сервиз в който са ми колеги я мериха, така че не мога да споря, пиша това което знам. А и ако колегите нещо са объркали, или апаратурата им не е в ред, всеки който иска да го вземе може да си я измери. Точно затова подчертавам, че двигателя си е на колата и може да се пробва.Доколкото виждам или аз или Предаторси нещо бъркаме (според xctr).Поздрави на всички. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        Колкото повече - толкова повече!!!

        Коментар


          #5
          Виж тази таблица:Степен на Р,Начално Р,ГраничноСгъстяване Bar Bar10 14,3 9,4
          MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
          ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

          Коментар


            #6
            Колега, не разбирам много. Просто това ми измериха в сервиза и това пиша.Нямам особенна идея за разликата в наляганията.Поздрави
            Колкото повече - толкова повече!!!

            Коментар


              #7
              Явно е моя грешката, не съм дочел правилно...Извинявам се... Успех с продажбата!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Благодаря колега.Поздрави
                Колкото повече - толкова повече!!!

                Коментар


                  #9
                  kasheto написа:
                  Колега, не разбирам много. Просто това ми измериха в сервиза и това пиша.Нямам особенна идея за разликата в наляганията.Поздрави
                  Мда...сега видях,че не е изляза таблица-чете се:Степен на сгъстяване-10,Начално налягане/bar/-14,3 ,Гранично/минимално/-9,4bar! Твоите показания са като за перфектен двигател,ремонта е идеален!Успех с продажбата.
                  MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                  ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря, колега за информацията. Добре е да чуеш, че майсторите са си свършили добре работата, добре че са ми колеги. А и при 1000лв. дадени за този ремонт е добре да чуеш поне, че си е заслужавало.Между другото след ремонта колата ми смъкна разхода с литър, литър и нещо.Благодаря и за пожеланието, Поздрави.
                    Колкото повече - толкова повече!!!

                    Коментар


                      #11
                      Колкото повече - толкова повече!!!

                      Коментар


                        #12
                        Колкото повече - толкова повече!!!

                        Коментар


                          #13
                          Колкото повече - толкова повече!!!

                          Коментар


                            #14
                            Колкото повече - толкова повече!!!

                            Коментар


                              #15
                              Колкото повече - толкова повече!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X