Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1,9jtd-пали когато си иска?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1,9jtd-пали когато си иска?!

    Привет на клана!!!! Мареа 1,9жтд 2001,започна да отказва да пали,без определен ред,няма студено,няма топло. Днес може да запали 20 пъти,а може и да не откъсне. Насочете ме към свестен сервиз,диагностик или "дизелджия".

    #2
    Кво значи "не може да откъсне" ? Не върти стартера, много слабо върти, мъчи се да запали, но не може ??? Като пали как е - с пушеци отзад, с тресене на двигателя или нормално ?
    ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

    Коментар


      #3
      Проблема едва ли е за свестен "дизелджия"отколкото за свестен "електрикаджия".Но за тази кола въпросните са малко за съжаление.Опитай във "Ванто Трейд" или "Ауто Италия". Е скъпички са, ама както е казал народа "Който има коса да си носи гребен".. ама и аз те успокоих. Сериозно, не позволявай другаде да бърникат по колата ти.Това са оторизирани сервизи,с необходимата документация, опит и т.н.Искрено ти пожелавам успех и по-малко ядове!!!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Re: 1,9jtd-пали когато си иска?!

        ivo iliev написа:
        Привет на клана!!!! Мареа 1,9жтд 2001,започна да отказва да пали,без определен ред,няма студено,няма топло. Днес може да запали 20 пъти,а може и да не откъсне. Насочете ме към свестен сервиз,диагностик или "дизелджия".
        Не е необходим дизелджия, мотора е с компютърно управление на впръскването, така както е при бензиновите, така, че трябва ти диагностик!

        Коментар


          #5
          Тази е на едно аверче,но съм се хванал да му помагам,моята еТД 100 и си е супер. ОК ,поемаме към Ванто. Мерси за акъла, че побелех!

          Коментар

          Working...
          X