Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как стои въпросът с узаконяването на газовите уредби?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как стои въпросът с узаконяването на газовите уредби?

    Мисълта ми е такава - дали мога да си взема отделно нов изпарител,газов клапан си имам вече,както и щуцера за пълнене,да си купя от някъде и бутилка (нова или не ще видя зависи от парите) и да ида някъде да я сложат и там да ми я озаконят или трябва да ида да си купя всичко ново от някъде и да ми я сложат в сервиз на съответната фирма и така.Идеята е в това да използвам тези части,които вече имам и да сложа и нов изпарител.Което отписва варианта за цяла уредба 2-ра употреба както и този за цяла чисто нова.Та исках да попитам къде мога да ида да я сложат или след това и да ми я озаконят с паспорт и т.н. както си му е редът?Преди време ходих в един газаджииски сервиз и там ми казаха че имат паспорти ама са им под бройка с новите уредби и нямат как да озаконят моята....Благодаря за инфо-то предварително!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    Ами, не знам дали ще съм ти от полза, но когато купих колата газовата нямаше паспорт. Отидох в сервиза на СБА в Люлин 3, където ми направиха преглед на колата и газовата, а заедно с това ми издадоха и паспорт за газовата, доколкото си спомням, срещу 8 лв.
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #3
      Ами аз ще направя същото - ще си я сложа и просто ще ида да ми я прегледат и да я узаконят.Сервиз на СБА има близо до мен - в Горубляне.Благодаря!
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар

      Working...
      X