Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАЙ-ДОБРИЯТ СЕРВИЗ В КОЙТО СЪМ ПОПАДАЛ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НАЙ-ДОБРИЯТ СЕРВИЗ В КОЙТО СЪМ ПОПАДАЛ

    Здравейте колеги,карам ПУНТО, на което ми се наложи да сменя лагер на главината.Споделих проблема си с мой колега, който ме насочи към сервиза, който обслужва неговият автомобил като ме увери, че обслужването е на ниво. Завършил съм двигатели с вътрешно горене, имам понятие от автомобили и много мразя, когато отида в сервиз и започнат да ми обясняват, че за да ми сменят свещите трябва да разглобят половината мотор. И аз съответно трябва да им показвам, че знам за какво става въпрос, за да не ме товарят допълнително с пари. В този случай, който искам да разкажа се случи обратното. Отидох във въпросния сервиз, Посрещна ме момче на име Жоро, който ме попита какъв е проблема на автомобила. След като му обясних, качиха автомобила на крик, направиха пълен преглед на ходова част, след което установиха точно кой лагер е, обясниха ми как ще стане смяната, след моето съгласие започнаха работа. Искам да ви кажа, че съм очарован от работата на момчетата по моя автомобил и следващя път когато отида в сервиза ще остава ключовете и ще попитам кога да отида да си взема автомобила. Сервизът се намира в гр. София, бул. "Климент Охридски" № 61, тел.0887248439. Ще се постарая да пусна карта, за да се орентирате.
    Прикачени файлове
    ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

    #2
    Най-добрият сервиз в който съм попадъл - 2 /КАРТА/

    ето подробна карта
    Прикачени файлове
    ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

    Коментар


      #3
      А, му е името? И какви пари взимат? Евтино, не толкова, средна работа, скъпо? Или те не стига до ремонт, а само диагностика ходова част?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        не е ли това сервиза на Ауто Италия там?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Ауто италия се намира на Климент охридски 65, и работят с приемчици, остяваш ключовете на колата и ти се обаждат да си я вземеш. Колега споделете колко пари ви взеха за смяната на лагера и диагностиката ?
          Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

          Коментар


            #6
            Смяна на лагер и преглед 25лв.
            ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

            Коментар


              #7
              pepiko написа:
              Смяна на лагер и преглед 25лв.
              Цената е Супер! /Особено за столицата/ :D
              Ex. Grande Punto Driver

              Коментар


                #8
                А части за фиатките имат ли си или ние трябва да си носим!?
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Дадоха ми бележка за това което е направено и колко струва по колата и на гърба пише че за поставени от тях части дават гаранция 3 или 6 месеца непомня, съжалявам че я изхвърлих. Не се сетих да питам.
                  ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

                  Коментар


                    #10
                    Една малка забележка по картата Понеже съм си местен и малко по самочувствуето ме бъзна.....та това, което си писал като Мусагеница на първата карта, е всъщност кв. Дървеница. Мусагеница е след това
                    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                    Коментар


                      #11
                      Днес ходих до този сервиз. Много е затънтен в един двор е с бариера. Исках да видя какво е и дали имат компютър, ами нямат. И си тръгнах
                      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                      Совалката средно на LPG
                      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                      Коментар


                        #12
                        вас вал авто е сервиза.най добрия сервиз в софия - проверено. там ми оправеха хгт - то, като си мислех, чее труп вече.сега и аз имам разни малки забележки към тях, но просто на фона на всичко останало са ПЕРФЕКТНИ.искам да кажа, че си карам колата там за всичко вече повече от година - за щяло и нещяло, мнага съм доволен.ако има да се прави нещо по - сериозно я оставяш и си я взимаш готова, със сменени частите на читави цени сичко е ок :D
                        SASTEZATEL

                        Коментар


                          #13
                          Аз само не разбрах къде точно се намира защото съм малко зле с тази част от столицата.Иначе съм от Младост 1 и ако някой ме упъти как да стигна до сервиза ще имам да черпя Мисля че го знам къде е ама не съм съвсем сигурен (ако пред него има колело на рейсове го знам).Интересувам се могати ли да диарностицират проблема в предницата ми и да го отстранят т.е. трябва да имат стенд за амортисьори.Благодаря!
                          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                          Коментар


                            #14
                            Колега, знам че не е моя работа, но направо това ПОПАДЪЛ ми "извади очите", защото:1.Написано е с големи букви, което е против правилата на форума...2.Пише се попадАл-нали си завършил поне основно образование, защото знам, че то в BG e задължително!А това, че в изречението ти няма пунктоация (пред "в който" трябва да има запетая) не го коментирам въобще...Попадам, а не попадъм...помисли малко преди да пишеш!Съжалявам, но просто не се сдържах!
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #15
                              Слав написа:
                              Колега, знам че не е моя работа, но направо това ПОПАДЪЛ ми "извади очите", защото:1.Написано е с големи букви, което е против правилата на форума...2.Пише се попадАл-нали си завършил поне основно образование, защото знам, че то в BG e задължително!А това, че в изречението ти няма пунктоация (пред "в който" трябва да има запетая) не го коментирам въобще...Попадам, а не попадъм...помисли малко преди да пишеш!Съжалявам, но просто не се сдържах!
                              Ти си от малкото, чели правилата на форума ПОЗДРАВЛЕНИЯ!Човека може да го е написал в бързината си... И аз съм ЗА грамотното писане, но ако тръгнем всички такива постове да поправяме ще стане по-малко ФИАТ Форум от колкото Форум на Българското книжовно писане Има всякакви случаи и човека просто може да не е внимавал, да му се е спяло или т.н. Нека не сме груби
                              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                              Коментар

                              Working...
                              X