Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за FIAT PANDA 0.750

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за FIAT PANDA 0.750

    а здрасти..направо по темата ще карам...продавам части за FIAT PANDA 0.750...имам разни чарколяци, питайте може и да съм ви полезен тел.: 0889/700-502

    #2
    Re: части fiat panda

    Provenzano написа:
    а здрасти..направо по темата ще карам...продавам части за FIAT PANDA 0.750...имам разни чарколяци, питайте може и да съм ви полезен тел:0889700502
    Двигател или само главата от него Стартер Напиши ми цени

    Коментар


      #3
      двигател и глава няма вече .....стартер обаче имам ако ти трябва кажи

      Коментар


        #4
        Радиатор дали ти се намира?
        Fiat не е Ferrari, но го притежава

        Коментар


          #5
          А изходния колектор там ли си е.И дали ще стане за моя Фиат уно 1.1 фаяр понеже последния пут го взех от панда 1.0 фаяр.Ако го имаш и става го взиамам.

          Коментар


            #6
            имам pадиатор ако все още ти трябва се обаждай изходния колектор го нямам ще напиша горе долу какво имам:всичките стъкла (предно задно странични)..перфектен преден капак,не толкова запазени врати и заден капак,радиатор,полуоски,дискове ,реика,джанти,заден мост,скорости,стартер,казанчета за вода маркучи,километраж,парно,седалки(една предна и задната) ,фарове,стопове,перка,волан и...всякякви други дреболий,аз цялата съм я разглобил...само блок и глава няма

            Коментар


              #7
              Батко , от това дето го зачитам тука , ти май си порязал купето и е заминало на вторични, ама аз да питам - имаш ли калниците на Пандичката , че моите се свлекоха съвсем, и не мога да намера никаде....

              Коментар


                #8
                А карбуратор имаш ли и ако имаш какви пари? Ако може снимка на карбуратора.

                Коментар


                  #9
                  радиатора продаден ли е

                  Коментар


                    #10
                    Provenzano написа:
                    имам pадиатор ако все още ти трябва се обаждай изходния колектор го нямам ще напиша горе долу какво имам:всичките стъкла (предно задно странични)..перфектен преден капак,не толкова запазени врати и заден капак,радиатор,полуоски,дискове ,реика,джанти,заден мост,скорости,стартер,казанчета за вода маркучи,километраж,парно,седалки(една предна и задната) ,фарове,стопове,перка,волан и...всякякви други дреболий,аз цялата съм я разглобил...само блок и глава няма
                    На мен ми трябва ляво каре (ако имаш) и преден десен прозорец кажи цена и от къде си

                    Коментар


                      #11
                      Седалки имаш ли?0894 66 94 94

                      Коментар


                        #12
                        здр. интересува ме задния мост най-вече, но и евентоално всичко от окачването. дай ми някакъв начин за връзка с теб
                        free like a crow

                        Коментар


                          #13
                          чак сега видях. извинявам се
                          free like a crow

                          Коментар


                            #14
                            А скоростна кутия?

                            Коментар


                              #15
                              Здравей,би ли ми дал снимки на карбуратора и цена на ЛС?Благодаря!

                              Коментар

                              Working...
                              X