Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ferrari Vs. Lamborgini

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ferrari Vs. Lamborgini

    Ако ударите джакпота, каква кола бихте си купили и защо?Защо не и двете :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

    #2
    Ейй, тъкмо вчера си мислех да постна подобна тема!!! С това тото, какви ли не мечти и ситуации се въртят в главата на всеки!! Аз бих предпочел Ferrari. Много голям почитетел съм от години, а най-красивата "кола" за мен е Ф50! Луд съм по нея!! Такова чудо на човешкия ум...просто съм без думи! На второ място са Дино 268 и 250 GTO, после Енцо. За Lamborghini, любимото ми е Миура, на 2-ро място Кала(дето не излезе), после Каунтач. Но ако дори част от джакпота ми падне, веднага едно червено Ф50 ще изгори

    Коментар


      #3
      Хмм интересно но ако ми падне джакпота ще си направя направо една колекция от италянски коли.. доста голяма.. обаче със сигурност няма да започна от тези две марки... Първо ще си намеря една добре запазена Lancia Delta Integralle EVO3.. и след това може би едно ферари 360 модена, задължително F40, едно Maserati Quatroporte, няколко Алфи и ще завърша с няколко Фиата след това бих отделил малко пари за имот на някой тайландски остров...

      Коментар


        #4
        От 10 спортни коли 8 ще ми харесат 5 ще искам да са мои а за да карам Ferrari съм готов почти на всичко не искам много като за начало f355 Hamman ili koening!!! Еееееееее толква много ли искам!!! Само да спомена Аз се казвам Цветомир Лилков Цецо като Енцо Лилков като Линкълн

        Коментар


          #5
          NLO написа:
          От 10 спортни коли 8 ще ми харесат 5 ще искам да са мои а за да карам Ferrari съм готов почти на всичко не искам много като за начало f355 Hamman ili koening!!! Еееееееее толква много ли искам!!! Само да спомена Аз се казвам Цветомир Лилков Цецо като Енцо Лилков като Линкълн
          Добре дошъл във форума

          Коментар


            #6
            Ферари, много ясно. Просто това ми е мечтата един ден да подкарам едно. За мен това е най - яката кола в света. :D
            Michael Schumacher is the best!!!

            Коментар


              #7
              То се знае Ферари и най-вече класиката Тестароса като това от wallpapper-a ми:http://torta.hu/images/cars/Ferrari%20Testarossa.jpg
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #8
                След изтрезняването от спечелването на джакпота веднага бих си купил някой стар стар Форд Мустанг или някоя друга подобна стара американска ракета, и естествено Harley-Davidson FatBoy и Ducatti 999 R.Иначе Ферари Ф40 или Тестароса и Ламборджини Диабло

                Коментар


                  #9
                  Мисля си,но не мога да реша от коя да се откажа ,така че ги взимам и двете-360 MODENA Spider,430,F50,ENZO(без него на къде!!!),CONTACH,MURCIELAGO,GALIARDO,ИМА И ДРУГИ АМА СТИГА ТОЛКОВА........
                  forza forever

                  Коментар


                    #10
                    Ей, много дърта тая тема, ама за мечтите няма давност Аз като съм проговорил, първо съм казал "911", а после "мама" , но да се избира между Ферари и Ламборгини е... леко трудно! Обичам старите им колици и за това, ако спечеля и ме заставят с пищов на главата да избирам ще е първо:Ламбо Миураа ако нямат на склад :D ...едно ей таквоз Ferrari 250 GTS ме урежда
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #11
                      Ferrari
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        На мен това ако обичате!!!
                        Прикачени файлове
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X