Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за този спортен филтър.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за този спортен филтър.

    Здрасти на всички,както виждате съм нов в форума, така че ако има нещо нередно около темата се извинявам.Значи вчера взех от ауто мания този филтар за 40лв. http://img212.imageshack.us/img212/436/filter2b9vq.jpg Знам че не е истински- но за такав недостигат финансите.Добър ли е или съм се минал яко, и след време можели да се пере и с какви препарати.
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    #2
    ПЪлен боклук
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      Тва по-добре не го слагай че да ревнеш за дебитомер после!Продавай и поспести парички и си вземи K&N - омаслен както си му е реда!
      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

      Коментар


        #4
        Ако го слагаш, първо го напръскай с спрей, който е специален за спортни филтри.
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          не го слагаи тоя .Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
          селото се оказа точно в града

          Коментар


            #6
            от къде мога да взема такъв спрейи съм с кърборатор
            Tofas- Sahin 1.6 карб.

            Коментар


              #7
              Щом си с карбуратор слагай смело нема страшно а колкото до маслото питай в тунинг магазините ги пръскат срещу 5 лв. мисля че беше
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #8
                а възможно ли е от повечето прах който пропуска, да стене нещо от сорта да се надерат от вътре цилиндри, бутала и такива работи.
                Tofas- Sahin 1.6 карб.

                Коментар


                  #9
                  ForceWere написа:
                  а възможно ли е от повечето прах който пропуска, да стене нещо от сорта да се надерат от вътре цилиндри, бутала и такива работи.
                  По принцип той изобщо не трябва да пуска прах. Искаш да кажеш, че пропуска повече възух...Иначе точно за това се маже с масло...или бъркам???
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    би трябвало да не пуска, но между филтар от 40лв и филтър от 140лв мисля че има разлика.А колко пари е горе долу този спрей за омасляване. А и горе долу на какви километри да пробвам да го пера.
                    Tofas- Sahin 1.6 карб.

                    Коментар


                      #11
                      ForceWere написа:
                      би трябвало да не пуска, но между филтар от 40лв и филтър от 140лв мисля че има разлика.А колко пари е горе долу този спрей за омасляване. А и горе долу на какви километри да пробвам да го пера.
                      40-50 лв. Стига за няколко обработки!
                      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                      Коментар


                        #12
                        днес монтирах подобен филтър ( 50 лв от тунинг центъра в плд. с червена кутия) . Колата е браво 1.6 103. Доста зор видяха майсторите докато му намерят място , наложи се да свалят и джантата .Пръснаха ми го с въпросния спрей.Цял ден обикалям и първите ми впечатления са че определено предава много приятен плътен звук в обороти. За евентуалните 2-3 конски сили не коментирам. Идеята е да се монтира на място което има добър поток от СТУДЕН въздух. Ако е близо до двигателя ще дърпа топъл въздух и ефекта ще е обратен.За да стане както трябва е хубаво да се вземе и метална тръба за въздуха но тя си е цифра вече понеже повечето пъти е по поръчка.
                        Fiat Stilo JTD ....sold
                        Volvo C 70 ....

                        Коментар

                        Working...
                        X