Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кутия за въздушен филтър за двигатели 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кутия за въздушен филтър за двигатели 1,6

    Продавам кутията за въздушния филтър (целия комплект, дори с една от тръбите) за двигателите на Tipo, Tempra и др. 1,6 8V в перфектно състояние. Цена 35лв. На мен италианеца ми искаше 65лв за тази пластмаса, а на други колеги 50лв и 45лв...
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    #2
    Колежке,можеш ли да направиш една снимка на кутията и,ако е същата като моята може да я купя.Разбира се ако не е продадена вече.В какво състояние е?

    Коментар


      #3
      gaginev написа:
      Колежке...
      Човека е колега :D :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        и аз искам да видя снимката, както и за моно ли е за карб ли е как?
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Еййй,извинявам се много.Аз от недоглеждане чета Сара и си мисля че е колежка.Грешката е моя.

          Коментар


            #6
            Кутията е за 1,6 моно инжекция.
            Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

            Коментар


              #7
              Също като моята.Предполагам е в добро състояние.Преди година моята се счупи незнам по каква причина и купих от една морга в Айтос една за 25 лева,но не ми хареса много-много.Ако твоята е готина ще я купя.

              Коментар


                #8
                Ето и снимки:http://sraaaaa.free.bg/Resize1.JPGht...e3.JPGЧудя се дали да я продам... Лично аз предпочитам да направя бартер за абсолютно същата кутия, само че с надпис LANCIA, а не FIAT. Ако някой може да ми намери такава в перфектно състояние може да направим чист бартер.
                Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                Коментар


                  #9
                  ще взема кутията.как ще го направим?

                  Коментар


                    #10
                    Колега,току-що взех кутията мисля,че направихме добра сделка.Запазена е дори и филтъра е вътре.Остава да пием по бира на някоя сбирка.Хаиде със здраве.

                    Коментар


                      #11
                      Радвам се че помогнах! Ако идвам към Бургас ще ти се обадя да пием по бира. Кутията е продадена!
                      Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                      Коментар

                      Working...
                      X