Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.2 16v99-та и 1.4 12v 98-ма на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.2 16v99-та и 1.4 12v 98-ма на части

    Колата е с удар отпред няма фарове радиатори , капак ляв калник.Ива климатроник.мотора е супер.Щофьорския Ейрбег е гръмнал.Има ел стъкла ел огледала централно климатроник лети джанти и т.н. Снимки по натам!Има документи и гражданска до август може да се продаде и купето голо с документите и регистрацията.пишите в темата или на л.с. Колата ще пристигне до при мен другата седмица затова няма да си оставям телефона засега за да не се набивате да ви звъните напразно.Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
    0885-812-238 Васил

    #2
    Задната кора на багажника има ли я и колко пари?
    Ползвайте мигачи!
    Sometimes I feel like screaming

    Коментар


      #3
      интересуват ме задна броня(цвят) и десен стоп цени?

      Коментар


        #4
        ray_man написа:
        интересуват ме задна броня(цвят) и десен стоп цени?
        Имаш л.с.иначе бронята отзад има лека пукнатина. Светло синя е и и търся 40 лева като аз ще я ремонтирам пукнатината след като сваля бронята.Стопа се продава за 30 лева
        Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
        0885-812-238 Васил

        Коментар


          #5
          Цена за целия климатроник ( с радиатор, компресор, врътки и всичко каквото трябва) и джантите какви са ?

          Коментар


            #6
            delete написа:
            Цена за целия климатроник ( с радиатор, компресор, врътки и всичко каквото трябва) и джантите какви са ?
            джантите си ги взе моя човек.колата утре вечер пристига и от в други ден я започвам с разфасоването ! Утре вечер ще пусна снимкиномера ми е 0885-812-238 - ВасилПращам за цялата страна по ЕконтНамирам се в Банкя на 5 минути от Люлин и когато имам работа по София мога да се срещна с някой за да спестим от гориво.При покупка на повече части - коментар(в разумни граници) и подаръци!
            Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
            0885-812-238 Васил

            Коментар


              #7
              ето снимки на колата -скапани са ,но утре ще я снимам като хората! Всичко функционира по колата климатроника няма радиатор но след удара имаше фреон в системата т.е няма други течове а радиатора нестава. Има ел стъкла ,огледала , централно, аларма, хидравлика, климатроник и това е което се сещам за момента.
              Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
              0885-812-238 Васил

              Коментар


                #8
                Колега, оправи си заглавието. Това е 1.2 а не 1.6
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  #9
                  reter написа:
                  Колега, оправи си заглавието. Това е 1.2 а не 1.6
                  Видях снощи ..Моя човек ми го даде за 1.6 В днешно време и на приятели неможеш да разчиташ!едит:Колата е 1.2 Скоростите са запазени за един познат!Мотора засега се продава само цял! Крайното гърне е сменяно ,не съм сигурен дали не е сменено и средното , катализатора е демонтиран от генерациятаето малко нови скапани снимки 0885-812-238 Васил ,Поздрави!
                  Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                  0885-812-238 Васил

                  Коментар


                    #10
                    колата започна да се разглобява! Правя подробни снимки на частите при интерес! пращам с еконт ! Отстъпки! и Подаръци
                    Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                    0885-812-238 Васил

                    Коментар


                      #11
                      Цена??
                      Прикачени файлове
                      Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                      Коментар


                        #12
                        Tenix написа:
                        Цена??
                        За момента го продавам само с климатроника колега.Колата е разглобена който иска снимки да пита!
                        Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                        0885-812-238 Васил

                        Коментар


                          #13
                          venom4o написа:
                          Tenix написа:
                          Цена??
                          За момента го продавам само с климатроника колега.Колата е разглобена който иска снимки да пита!
                          Продадена кора на багажника, таблото- уредите!левия стоп го дадох на един приятел и имам от обикновенните с прозрачната пластмаса не черните!едит:Радиатора на климатроника е тук -изкривен е ,но не е пробит , оказа се ,че има и здрав халоген и перка
                          Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                          0885-812-238 Васил

                          Коментар


                            #14
                            Ъп!Подарявам Резервоара без сондата! Който иска може да заповяда ,че до няколко дена ще бъде изхвърлен!
                            Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                            0885-812-238 Васил

                            Коментар


                              #15
                              ЕДИТ: Продаден пластмасовия капак на мотора и разширителния съд на мотора!Скоро време ще имам и браво 1.4 12v със страничен удар така ,че питайте дори и да ги нямам частите в момента мога да ги намеря!Айде на частите!Имам колоните в предните врати и пищялките в таблото -оригинални- 20 лева им търся!Салон супер запазен - 100 лева всичко! със кори и всичко!Огледала по 35 лева броя -перфектно функциониращиМотора може и на части - 1 колега има интерес без оборудванетоСкорости - 250 леваЗаводска аларма модула - 40 левазаден капак - 70 леваЗадна броня с ремонтирана пукнатина - 40 левазаден мост - 150 левазадни амортесиори+предни амортесиори(макферсони със лагер пружина и всичко) 80 лева апарати спирачни - 50 лева и дватадискове не вентилирани със ръб 20 лева дватастранични стъкла по 30 лева парчетобензинова помпа - 50 лева със сондана комплект!Климатроника със смачкан ,но непробит радиатор и всичко необходимо за монтажа-250 леваЕл стъкла машинки - 30 лева механизъма ,и други засега това ще пусна и снимки може и коментар на някой цени!
                              Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                              0885-812-238 Васил

                              Коментар

                              Working...
                              X