Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

поморье - прага

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    поморье - прага

    Добрый день! Я из Киева, член клуба FIAT в Украине. Этим летом едем отдыхать в Поморье, но по делам нужно заехать в Прагу. Едем автобусом, на авто не получаеться! Возникла проблема как добраться до Праги. Может кто посоветует как лучше! Самолет не предлагать, здоровье не позволяет летать! За все советы и подсказки заранее благодарен!

    #2
    път

    има няколко сайта за пътуване http://posoka.com/avtobusi_za_evropa...&per_page=50&=
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: поморье - прага

      urka написа:
      Добрый день! Я из Киева, член клуба FIAT в Украине. Этим летом едем отдыхать в Поморье, но по делам нужно заехать в Прагу. Едем автобусом, на авто не получаеться! Возникла проблема как добраться до Праги. Может кто посоветует как лучше! Самолет не предлагать, здоровье не позволяет летать! За все советы и подсказки заранее благодарен!
      Здравствуй,Должно быть первым переехал в Софию из Поморие. А потом есть автобусы из Софии в Прагу. В обоих направлениях автобусы едет каждый день. Если скажете, когда должны быть в Праге может предложить вам часы и автобусных компаний, с которыми путешествовать.Удачи!
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        Спасибо всем, кто отозвался! вопрос решен! если кто то хочет пообщаться, показать свой автомобиль или просто будет в Поморье с 11 июля по 23 июля: пишите!

        Коментар


          #5
          urka написа:
          Спасибо всем, кто отозвался! вопрос решен! если кто то хочет пообщаться, показать свой автомобиль или просто будет в Поморье с 11 июля по 23 июля: пишите!
          Здрастье.Я буду в Несебре с 11 по 18 июля. Нет проблема приехать в Поморье чтобь увидемся и пиво вьiпить У меня телефон +359 87 8839615. Звони. Или дай свой номер, я позвоню.

          Коментар


            #6
            очень понравилась Ваша страна, в этом году опяь будем. 23/07 в Варне(где то поблизости в кемпинге) 24/07 в районе Бургаса. точных мест не знаем, сейчас просматриваем кемпинги.пишите в icq или skype

            Коментар


              #7
              Колеги ,може да го считате и за спам,но не се въздържах.Колегата щом е решил да пише в български форум,предполагам ,че очаква отговори на български език и не мога да разбера защо пишете на руски.Нямам нищо против руския език ,но като пиша в руски форум никой не ми отговаря на български.

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                urka написа:
                Спасибо всем, кто отозвался! вопрос решен! если кто то хочет пообщаться, показать свой автомобиль или просто будет в Поморье с 11 июля по 23 июля: пишите!
                Здрастье.Я буду в Несебре с 11 по 18 июля. Нет проблема приехать в Поморье чтобь увидемся и пиво вьiпить У меня телефон +359 87 8839615. Звони. Или дай свой номер, я позвоню.
                Дидо, нали знаеш, че Поморие ми е на 8км.!
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  Дидо, нали знаеш, че Поморие ми е на 8км.!
                  Знам, ама то това е за миналата година.Макар че скоро ще се видим, надявам се. Даже Дедричката ми се скита из вашите краища и в момента (в Несебър е), а аз тука се мъча със 147 коньовото Браво да карам бавно, ма не ми се отдава... Но като гледам календара, може и да се запознаем с колегата от Украйна идната неделя urka, дай твой телефонньiй номер, нам будет очень приятно познакомится.

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    donnna написа:
                    Дидо, нали знаеш, че Поморие ми е на 8км.!
                    Знам, ама то това е за миналата година.Макар че скоро ще се видим, надявам се.
                    хааааааааааааахахахахахах кой да чете
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      поморье - прага

                      donnna написа:
                      Immortal написа:
                      donnna написа:
                      Дидо, нали знаеш, че Поморие ми е на 8км.!
                      Знам, ама то това е за миналата година.Макар че скоро ще се видим, надявам се.
                      хааааааааааааахахахахахах кой да чете
                      Украинская служба госсударственной безопасности читает очень внимательно и позаботится ))
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар

                      Working...
                      X