Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто 1.7тд ,климатик 4 врати на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто 1.7тд ,климатик 4 врати на части.

    Продавам Фиат Пунто 1.7тд 96г.цвят тъмно син металик на части.Екстри :климатик,ел стъкла,лети джанти.Имам почти всичко .Двигател ,турбо,скороти ,хидравлика ,окачване в отлично състояние.Автомобила се намира в Казанлък,мога да изпращам с куриер.Кой каквото го интересува да пита в темата ,на Л.С. И ТЕЛ 0897 987 011Снимки:http://donsho.snimka.bg/automobiles/fiat.449595

    #2
    Колега мотора цял цена....Какво състоние е

    Коментар


      #3
      Колега джантите 14-ки ли са? И ако да колко им искаш?

      Коментар


        #4
        колега, цена на предна броня заедно с халогените + централната конзола /барчето/
        Fiat Punto SX 90
        Toyota Celica ZZT231 1.8 VVTLi T Sport

        Коментар


          #5
          Колега, таблито с уредите какво му е състоянието, работи ли безпроблемно и кава цена му търсиш?
          FIAT PUNTO 1,7TD ELX

          Коментар


            #6
            punto

            Колеги да вписвам продадените части ,ще е по-удобно за търсещите.Радиатори(воден и климатичен),турбо с всмукатели,табло с уреди,лети джанти,конзолата на скоростния лост са продадени. Фаровете и десния калник ,не стават за ползване .Бронята е спукана и залепена ако не ви бърка става за ползване.Цените мисля са добри:1 Двигател необорудван -250лв2 Скорости -100лв3 Заден мост комплект с всичко по него -100лв4 Предна врата с ел стъкло обурудвана 70лв5 задна врата -обурудвана 50лв6 климатик -без радиатора 150лв7 Стартер 40лв8 Алтернатор-40лв9 Стопове по 20лв10 задна броня син металик-30лв11Седалки всички -50лв12 хидравлична рейка 60лв13 хидравлична помпа 40лв14 Резервна гума -патерица-15лв.15генерация -комплект 40лв16Преден мост с носачи 50лв17Предни макферсони комплект 2бр. 40лвНама да описвам всичко ,кой каквото го интересува да пита

            Коментар


              #7
              ксй

              Десен стоп ,кората на багажника съшо са продадени .Комплект климатик до преди месец е работил ,без радиатор 150лв

              Коментар


                #8
                фрг

                Коментар


                  #9
                  Колега, интересува ме запалка и капачката на казанчето за спирачна течност. Интерсува ме също и кожата на скоростния лост. Цена/и.
                  FIAT PUNTO 1.2 ELX 1995

                  Коментар


                    #10
                    Здравей, колега колко парички му търсиш на барчето?
                    Fiat Punto 1.2 75 hp

                    Коментар


                      #11
                      гъ

                      Коментар


                        #12
                        Re: гъ

                        колега хидравличната помпа стои ли още ??? става ли за пунто 1.2 , 75 ,1995г. ???
                        Fiat Punto1.2 ELX

                        Коментар


                          #13
                          Колега стартера продаден ли е,и ако не е интересува ме дали става на пунто 1.6 MPI(88kc)-94 год.

                          Коментар


                            #14
                            Извинявай,и мен ме интересува стартера.Също и лоста за ръчната спирачка.Колко им искаш?
                            FIAT PUNTO 1,7 TD

                            Коментар


                              #15
                              g

                              Коментар

                              Working...
                              X