Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ламбда сонда и стъпков мотор от 1,6/16V 97г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ламбда сонда и стъпков мотор от 1,6/16V 97г.

    Продавам от Фиат Мареа 1,6/16v/97г: o Ламбда сонда за 40лв.Оригинална на "Магнет Марели"o Стъпков мотор за 60лв. Оригинален на "Магнет Марели" На година и нещо е, около 10 хил. км. В момента е на колата.Предлагам и чисто нов, немонтиран за 90лв. Купен без нужда.Който купите - другия ще е за мен Безплатен монтаж на стъпковия мотор. За сондата 3 дена money back БТК: 02/9348559(София)MTel:0886819002Viva:0878933099

    #2
    up

    Коментар


      #3
      Re: Продавам ламбда сонда и стъпков мотор от 1,6/16V 97г.

      Alexiev написа:
      Продавам от Фиат Мареа 1,6/16v/97г: o Ламбда сонда за 40лв.Оригинална на "Магнет Марели"o Стъпков мотор за 60лв. Оригинален на "Магнет Марели" На година и нещо е, около 10 хил. км. В момента е на колата.Предлагам и чисто нов, немонтиран за 90лв. Купен без нужда.Който купите - другия ще е за мен Безплатен монтаж на стъпковия мотор. За сондата 3 дена money back БТК: 02/9348559(София)MTel:0886819002Viva:0878933099
      Имам интерес към стъпковия мотор който е на колата. Ако можеш да кажеш от къде знаеш че е на 10000 км и година и нещо.Предполагам, че не си го сменял ти за това питам.Също ме интересува новия магнет ли е и той?

      Коментар


        #4
        Този на колата е сменян преди година и нещо, заедно с колекторните тръби. Не от мен, а в сервиз. Стария стъпков мотор беше модел В25 и струва колкото Фиат-а. За това купих от форума стандартни колекторни тръби и нов стъпков мотор В02. Така си карах безгрижно над година. В един момент започнаха да ми изчезват празните обороти. Както си работи нормално и загасне. Реших, че е пак стъпков мотор и купих нов. Докато се наканя да го сменя колата мина на два цилиндъра и се оказа, че ми заминала бобината. Купих от форума една употребявана и колата започна да си работи нормално. Така се оказах с чисто нов стъпков мотор. Наистина не монтиран. И той е магнет-марелиЗа това сега продавам единия, та да избия някой лев.

        Коментар


          #5
          lithrone написа:
          Имам интерес към стъпковия мотор който е на колата. Ако можеш да кажеш от къде знаеш че е на 10000 км и година и нещо.Предполагам, че не си го сменял ти за това питам.Също ме интересува новия магнет ли е и той?
          Интересът на колегата не еволюира до контакт с мен.Така, че всичко обявено в първия пост е активно.

          Коментар


            #6
            up

            Коментар


              #7
              Re: Продавам ламбда сонда и стъпков мотор от 1,6/16V 97г.

              Alexiev написа:
              Ламбда сонда за 40лв.Оригинална на "Магнет Марели"
              Нова ли е?
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                #8
                Re: Продавам ламбда сонда и стъпков мотор от 1,6/16V 97г.

                fihi написа:
                Alexiev написа:
                Ламбда сонда за 40лв.Оригинална на "Магнет Марели"
                Нова ли е?
                Не.Беше сменена, като последна надежда тя да е виновна, а не онзи стъпков мотор В25, дето струва 1093лв. Но като монтирах новата, промяна в работата на двигателя нямаше. Година и нещо виси в мазето. Все пак давам 3 дена за връщане на парите, но за да няма злоупотреби ще я маркирам.

                Коментар


                  #9
                  Re: Продавам ламбда сонда и стъпков мотор от 1,6/16V 97г.

                  Alexiev написа:
                  fihi написа:
                  Alexiev написа:
                  Ламбда сонда за 40лв.Оригинална на "Магнет Марели"
                  Нова ли е?
                  Не.Беше сменена, като последна надежда тя да е виновна, а не онзи стъпков мотор В25, дето струва 1093лв. Но като монтирах новата, промяна в работата на двигателя нямаше. Година и нещо виси в мазето. Все пак давам 3 дена за връщане на парите, но за да няма злоупотреби ще я маркирам.
                  А промяна в разхода на колата имаше ли след смяната и?
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    #10
                    Първия пост е активен по всички позиции.

                    Коментар

                    Working...
                    X