Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ъпгреид на фаровете....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ъпгреид на фаровете....

    Исках да си сложа фарове с Angel Eyes на пунтото ми,и намерих в интернет наистина много добри,но с цена от 250-290евро,та реших да си направа сам След много нерви,малко работа и много загубено време се получи това.Сега започвам да се чуда дали не стоят селско и дали си струваше труда(винаги след като пипам нещо по колата се чуда по този начин)......
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Не е зле, ама можеш да сложиш още някоя снимка.Няма да е лошо да опишеш как си го направил.

    Коментар


      #3
      Selqatin написа:
      Сега започвам да се чуда дали не стоят селско и дали си струваше труда(винаги след като пипам нещо по колата се чуда по този начин)......
      Въпрос на вкус! Щом на теб ти харесва, къде е проблема? Адмирации за ентусиазма!

      Коментар


        #4
        http://www.geocities.com/crx_auto/angel_eyes.htmЗначи тука пише подробно как да се направят,аз ги направих горе долу така,само с една разлика-не ползвах диоди и плексигласа ми е кръгъл ако имаш някой допълнителни въпроси питай
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #5
          браво , много добре си се справил

          Коментар


            #6
            ..

            ще бъде добре да обясниш подробно как си го направил...на много хора ще е от полза
            FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

            Коментар


              #7
              Чудя се дали ще ходи на Темпрата... ако успея да го направя както трябва, сигурно ще ходи... Само кажи откъде намери тези плексигласови пръчки. Всичко друго долу-горе ми е ясно

              Коментар


                #8
                Дръжки от щори. Някъде бях чел че с тях става.

                Коментар


                  #9
                  Много са яки!Би ми се искало и аз на моето да си сложа нещо такова,ама нали все не ми остава време.А на мен иначе май ще може да се сложи само по един обръч във всеки фар,не по два, защото самия ми фар се състой от две рефлекторни огледала.Гледал съм на други Пунто-та като моето,но на тях са им само от едно рефлекторно огледало...?
                  SKODA 105L '78
                  PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                  FIAT 126p '89
                  TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                  GRANDE PUNTO 1.2 '06

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Чудя се дали ще ходи на Темпрата... ако успея да го направя както трябва, сигурно ще ходи... Само кажи откъде намери тези плексигласови пръчки. Всичко друго долу-горе ми е ясно
                    моя плексигалс е от гернания и е кръгъл,иначе в бриколаш има 6-ъгълен,но майче е кух
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #11
                      Selqatin написа:
                      Immortal написа:
                      Чудя се дали ще ходи на Темпрата... ако успея да го направя както трябва, сигурно ще ходи... Само кажи откъде намери тези плексигласови пръчки. Всичко друго долу-горе ми е ясно
                      моя плексигалс е от гернания и е кръгъл,иначе в бриколаш има 6-ъгълен,но майче е кух
                      Предлагам Админ Явор да премести темата в ТУНИНГ? Щото я не моа, я сом прост модератор......[

                      Коментар


                        #12
                        Още информация относно "AngelEyes"AngelEyes1AngelEyes2

                        Коментар


                          #13
                          Още днес ще отида до най-близкия магазин за щори и за електроника и ще се оборудвам със всичко необходимо!Май обаче ще се затрудня с отварянето на фаровете.Как се махат стъклата, лесно ли е?Никога не съм пробвал , а не искам да ги махна и после да не мога да ги сложа :D :D :D
                          SKODA 105L '78
                          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                          FIAT 126p '89
                          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                          GRANDE PUNTO 1.2 '06

                          Коментар


                            #14
                            damianoff написа:
                            Още днес ще отида до най-близкия магазин за щори и за електроника и ще се оборудвам със всичко необходимо!Май обаче ще се затрудня с отварянето на фаровете.Как се махат стъклата, лесно ли е?Никога не съм пробвал , а не искам да ги махна и после да не мога да ги сложа :D :D :D
                            във фурната ги слагаш и ги печеш на 150 градуса
                            _______________________________________
                            0885261834

                            Коментар


                              #15
                              Ама да ги ръсна ли първо с пипер или само с масло да ги намажа? :D :D :D
                              SKODA 105L '78
                              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                              FIAT 126p '89
                              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                              GRANDE PUNTO 1.2 '06

                              Коментар

                              Working...
                              X