Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застава 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Застава 1.1

    Здравеите колеги! Имам 1 двигател от познатата на всички ни застава 1.1 55кс. Двигателят ще се монтира на 1 кола , но преди това искам да направя ревизия на двг. Затова въпроса ми е продават ли се все още някъде части за този мотор и каде?? Ще съм благодарен за всяка 1 информация свързана с моя въпрос!

    #2
    На Стамболийски имаше магазин за Застава, точно до канала, от страната на мола. Ако все още работи може да има нещо.
    1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

    Коментар


      #3
      Преди 1, 2 дена ходих там с 1 приятел питахме , но без отговор си тръгнахме! Като попитам някой " да знаете тук някъде да се намира магазин за Заставa" все едно му говоря на друг език

      Коментар


        #4
        ludaka_4444 написа:
        Преди 1, 2 дена ходих там с 1 приятел питахме , но без отговор си тръгнахме! Като попитам някой " да знаете тук някъде да се намира магазин за Заставa" все едно му говоря на друг език
        Е как табелите се виждат от километри! FIAT ALFA ZASTAVA. Магазина е един жълто-син и се подвизава на номер 155, точно до канала и срещу него има нова сграда!Все пак там не е мека за такива части, ама може да имат каквото ти трябва!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Какжо трсис ?потоцно мозда мога да ти помогнам

          Коментар


            #6
            На бул. "Цариградско шосе" в посока "Орлов мост", в локалното преди разклона за Ситняково - под високия блок. Само от там си купувах всички части за "Юго" 45, имаше и много части за другите Застави. Сега не знам дали съществува.

            Коментар

            Working...
            X