Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо нашите политици не карат Фиати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо нашите политици не карат Фиати

    Как мислите защо нашите политици и т.нар. бизнесмени не карат Фиати, а предпочитат джипове, мерцедеси и ВМВ. Вероятно защото тези малки и симпатични коли, не са достатъчно тежкарски за да покажат на обикновените пора луксозния си стандарт на живот.............
    Punto - super - Fiat

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      За политиците - ми в Русия нали Путин беше забранил да се ползват коли чуждо производство - в резултат Волга фалира. Колкото и да ни се иска ФИАТа да стане Мерцедес - няма да стане. Има разлика в класата и в предназначението - все пак ФИАТ е кола за обикновения човек.А относно т.нар. бизнесмени - предполагам имаш предвид мутрите, защото познавам много сериозни бизнесмени, които карат ФИАТи, Ланчи и Алфи. А за мутрите не ти ли е ясно - преди да станат мутри са карали Голфове

      Коментар


        #4
        ... Ти ако беше политик или преуспял бизнесмен нямаше ли да искаш караш Мерцедес?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Лично аз ако съм преуспял (какъвто и да е) ще карам с най-голямо удоволствие Ферари за вечерна гъзарийка и Волво XC7-/XC90 за ежедневно
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            аз бих карал за семеен автомобил един лимитед едишън Ланча Каппа, пък за личен - ФИАТ Купе 20V... Скромен съм все пак... Пък и предпочитам мечтите ми да са сравнително реализуеми, току-виж се сбъднали

            Коментар


              #7
              значи искам да ви кажа ЗАЩО,защото имах БМВ 520,86год.,което е много по-better от тва което карам в момента!!!!поздрави:sasco

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                аз бих карал за семеен автомобил един лимитед едишън Ланча Каппа, пък за личен - ФИАТ Купе 20V... Скромен съм все пак... Пък и предпочитам мечтите ми да са сравнително реализуеми, току-виж се сбъднали
                При подобна комбинация на семеен с личен автомобил аз ти предлагам за личен да избереш ФИАТ Барчета... - пак е с 2 врати но е и със само 2 седалки
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  sasco написа:
                  значи искам да ви кажа ЗАЩО,защото имах БМВ 520,86год.,което е много по-better от тва което карам в момента!!!!поздрави:sasco
                  Това "по-better" как да се чете - като "по-по-добър" или като "по-бетер" (ударението на второто е -което поне в нашия край означава по-лош ) ?!? :D :D :Dи барКета няма да откажа

                  Коментар


                    #10
                    колега immortal,по-по-по......означава........неее,действително не преувеличвам,мека возия,без шум в купето .....разход същия......а разликата е 12год.!!!поздарви:sasco

                    Коментар


                      #11
                      Защо си взех браво ли?Защото признавам италианците за дизайнери нумaр айнц!!!!

                      Коментар


                        #12
                        Мерцедес и с коли ли се занимават!? Иначе камионите им са супер Просто има коли за каране и коли за возене! Ето защо политиците ползват Мерцедес! Има къде къде по-маниашки варианти да изхарчиш една мешка пари за четириколесно, да не говорим, че ако е на 30-40 години, ще кърти миФки
                        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                        Коментар


                          #13
                          DEYAN IYI написа:
                          Мерцедес и с коли ли се занимават!?
                          АХЕАХ... Аз го знам друго яче този лаф!... ма нема значение... ...отново и както винаги "Мойто е най-хубаво" ахахSasco,За разликата между Браво-то и БМВ-то - 5-ца ... то тия коли са различен клас...Мерцедес и БМВ правят тежки коли и могат да си позволят меката возия за която ти говориш... замисли се ако сложиш на едно Браво (има-няма 1000кг) такива пружини - нали ще изкочиш още на първия завой...А за разликата в годините - да... Те тия 2 марки си правят лукса много по-от рано... Можеш да срещнеш кола с 10 години по-стара от твойто Браво с какви ли не глезотийки вътре...Но замисли се каква е и разликата в цената... НЕ Е МАЛКА!
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            Mazgarev написа:
                            ... Ти ако беше политик или преуспял бизнесмен нямаше ли да искаш караш Мерцедес?
                            Милиардер в зелено или жълто да бъда, никога не бих подкарал Мерцедес или баварец......за мен лично тези автомобили са олицетворение на мутренската и престъпна класа в България...нищо лично срещу марките, но смятам че родните ни мутри и престъпни бизнесмени окъкаха реномето на иначе толкова реномираните марки..........Иначе с кеф бих карал луксозен клас Ланча или каквото и да е, но не и мерцедес или баварец.......

                            Коментар


                              #15
                              Логан написа:
                              Mazgarev написа:
                              ... Ти ако беше политик или преуспял бизнесмен нямаше ли да искаш караш Мерцедес?
                              Милиардер в зелено или жълто да бъда, никога не бих подкарал Мерцедес или баварец......за мен лично тези автомобили са олицетворение на мутренската и престъпна класа в България...нищо лично срещу марките, но смятам че родните ни мутри и престъпни бизнесмени окъкаха реномето на иначе толкова реномираните марки..........Иначе с кеф бих карал луксозен клас Ланча или каквото и да е, но не и мерцедес или баварец.......
                              И това е причина...Обаче не всички които ги карат са такива Ако си обикновен човек, а не мутра си личи... не биха те сбъркали...
                              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                              Коментар

                              Working...
                              X