Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сайт на "Александър Ауто"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сайт на "Александър Ауто"

    Александър Ауто имат сайт:www.alexander-auto.comоще е в процес на разработка, но формата за поръчки работи...има линк и към нашия форум!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    Дори и e-per-a им е от нашия форум!Това че са направили сайт, обаче, никак не променя лошото ми мнение за тях.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Добре де,защо e-per не се отваря от няколко дена насам,само при мен ли е така?

      Коментар


        #4
        zgabrovski написа:
        Дори и e-per-a им е от нашия форум!Това че са направили сайт, обаче, никак не променя лошото ми мнение за тях.
        E-per-a временно е от форума... Просто техния нещо не става за онлайн ползване... ни го знам защо...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          zgabrovski написа:
          Дори и e-per-a им е от нашия форум!Това че са направили сайт, обаче, никак не променя лошото ми мнение за тях.
          Да се надяваме че след стъпването в глобалната мрежа, ще настъпят промени и в качеството на работа в сервиза им, макар че аз лично съм скептично настроен в това отношение.
          минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
          Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

          Коментар


            #6
            xopa kakvo e lochoto na magazina al.auto.

            Коментар


              #7
              clon написа:
              xopa kakvo e lochoto na magazina al.auto.
              Като почнеш да пишеш на кирилица - може някой да ти отговори...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                clon написа:
                xopa kakvo e lochoto na magazina al.auto.
                Ами нищо лошо му няма на магазина.Много вежливи, учтиви търговци, поддържащи голяма и ръзнообразна от към модели складова наличност, много умерени цени.. още "много" бих могъл да кажа.НО ЗА СЕРВИЗА...хм...СЪВЕТ!!!!!!!! НЕ ИМ ПОПАДАЙ В ЛАПИТЕ.... ДЪЛГО ВРЕМЕ ЩЕ СИ БЛИЖЕШ РАНИТЕ.Ама ако искаш опитай!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Най-готиното е, че мога да проверя цените на резервните части по серийния номер. Спестява доста нерви и срещи с неграмотни продавачи на авточасти.
                  Настоящата - Ford Focus ST
                  Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                  Франкенщайн - R.I.P.
                  Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                  Коментар


                    #10
                    Korun написа:
                    Най-готиното е, че мога да проверя цените на резервните части по серийния номер. Спестява доста нерви и срещи с неграмотни продавачи на авточасти.
                    a как мога да разбера sn на турбо компресора
                    Bravo 1.9 TD/100

                    Коментар


                      #11
                      http://fiat-bg.org:7080/navi?COUNTRY...=N&WINDOW_ID=1
                      Настоящата - Ford Focus ST
                      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                      Франкенщайн - R.I.P.
                      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                      Коментар


                        #12
                        ...секцията "Резервни части" още е в процес на разработка...
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          колеги, по въпроса за александър ауто се чувствам длъжен да споделя колко ми излезе смяна на ремъци, ролки, масло на двигателя...скромната сума от точно 300лв...., а след като поисках разбивка на кое колко струва...се оказа, че сумата е 280лв....пак е супер много в сравнение с цените които се споделят във форума....както и да е....да са живи и здрави, но аз лично няма да стъпя там повече...
                          Punto ELX 1.7TD

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              bbosta написа:
                              колеги, по въпроса за александър ауто се чувствам длъжен да споделя колко ми излезе смяна на ремъци, ролки, масло на двигателя...скромната сума от точно 300лв...., а след като поисках разбивка на кое колко струва...се оказа, че сумата е 280лв....пак е супер много в сравнение с цените които се споделят във форума....както и да е....да са живи и здрави, но аз лично няма да стъпя там повече...
                              Във Вантотрейд на мен ми излезе смяната на двата ремъка и 4-те ролки към 480лв!!! Само да споделя!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X