Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За националната среща в Казанлък!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За националната среща в Казанлък!

    Колеги, броени дни остават до първото и много важно мероприятие на клуба - срещата в Казанлък!Желаещи много, а броя на феновете превели пари за резервация на хотела и ресторанта е малък, а и крайните срокове наближават!Желателно е сумата да бъде прeведена до 22.04 вкл. на: Сдружение "Клуб Фиат България" ЦЕНТРАЛНА КООПЕРАТИВНА БАНКА АД клон София Банков код - 79078069 Сметка - 1065406507Сумата на човек за хотела и ресторанта за една вечер е 20лв!Поздрави на всички и до скоро!

    #2
    Не мога да преведа пари защото до последно не съм сигурен да не изникне нещо по работата ми. При военните сме така всяка заповед е предпоследна и за това ще си плащам на място. А , предполагам че и други фенове имат подобни проблеми? И все пак това се отнася само и лично за мен, някой да не си помисли че говоря от чуждо име!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      val_mcrae написа:
      Не мога да преведа пари защото до последно не съм сигурен да не изникне нещо по работата ми. При военните сме така всяка заповед е предпоследна и за това ще си плащам на място. А , предполагам че и други фенове имат подобни проблеми? И все пак това се отнася само и лично за мен, някой да не си помисли че говоря от чуждо име!
      Аз предполагам, че голяма част от фенове ще се решат в последния момент и затова , освен резервираните места трябва се помисли и за допълнителни варианти!Илиана, можеш ли да предвидиш и нещо за такива случаи?

      Коментар


        #4
        Писах и в другата тема бунгала без санитарен възел ще има, а пък за ресторанта ще помоля управителя да предвиди още 5-10 места + дано се съгласи.

        Коментар


          #5
          значи,аз (т.е. с жена ми и детето) ще реша точно в последния момент,ден преди срещата.И честно да си кажа,предпочитам там на място да си платя всичко ,дори и по-скъпо да излезе,въпреки че(подчертам дебело)ИМАМ ПЪЛНО ДОВЕРИЕ на Вас,обаче до датата може да изникне нещо непредвидено......,така че......живи и здрави....надявам се да се видим там :D

          Коментар


            #6
            До колкото разбирам, от анкетата се вижда, че вечерята ще е в к-с "Роза". Нека се уточним. Къде ще е мястото за събиране на пристигащите? Къде ще се търсим? При "Роза" ли?Тъй като не ми потвърдиха резервация за хотела ясно е че ще се преспива в бунгало. В този случай каква сума да преведа? Ясно е, че по 10 лв за ресторанта. За преспиването в моя случай /бунгало/ колко за 2 човека да преведа?Трябва ли да се пише в платежното някакъв текст? В смисъл за какво точно се превеждат парите.
            FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
            FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

            Коментар


              #7
              Колеги, проведох разговор с Шефа на официалното представителство на "PIAGGIO" за България за предоставянето на мотоциклети за тестване на марката! Предоставям Ви текста на писмото изпратено до него: Г-н Буюклийски,Имам удоволствието да Ви информирам, че на 29 и 30 април, в гр. Казанлък,/ край язовир "КОПРИНКА"/ ще се проведе национална среща на феновете на италиански автомобили, организирана от Клуб Фиат-България! На срещата ще присъстват / по предварителна заявка / около 200 човека с автомобилите си от цялата страна! По предварителни данни, заявилите участие са хора от автомобилния бизнес, автосервизи, банковата сфера, софтуерно обслужване, юристи и т.н. като по-голямата част са от София. На мероприятието ще присъства и представител на "АУТО ИТАЛИЯ", който ще предостави за тестване автомобил Фиат "Гранде Пунто" с цел представяне на автомобила пред широка аудитория! Предполагам, че подобно мероприятие би ви заинтересовало, с цел популяризиране на "PIAGGIO" в България и ще се радваме ако почитателите на италианските марки могат да изпитат удоволствието от ездада с някой от моделите на Именитата италианска марка мотоциклети, както и да се запознаят с интересната история и развитие на концерна! Ще очакваме Вашето присъствие! Поздрави!Предполагам, че ще имаме и това удоволствие!

              Коментар


                #8
                hit-ko написа:
                [b] На срещата ще присъстват / по предварителна заявка / около 200 човека с автомобилите си от цялата страна!
                Наистина ли?
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  kiro_of_the_day написа:
                  hit-ko написа:
                  [b] На срещата ще присъстват / по предварителна заявка / около 200 човека с автомобилите си от цялата страна!
                  Наистина ли?
                  Ами, трудно е да се уточнят, ама мераклиите засега са около 100!!!А, голяма част от тях предполагам, че ще дойдат само в неделя!Ще стане интересно!

                  Коментар


                    #10
                    Re: За националната среща в Казанлък!

                    Отдавна не бях влизал във форума поради липса на време,но като прочетох за Казанлък, мисля, че ще е грехота да не дойда...от Ст.Загора са само 30 км....., а и работното ми място в по-голямата си част е на язовира.
                    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

                    Коментар


                      #11
                      Re: За националната среща в Казанлък!

                      dr_wolfy написа:
                      Отдавна не бях влизал във форума поради липса на време,но като прочетох за Казанлък, мисля, че ще е грехота да не дойда...от Ст.Загора са само 30 км....., а и работното ми място в по-голямата си част е на язовира.
                      Заповядай Купона ще е на 29.04 вечерта , а на 30 ще се постараем да си прекараме един хубав ден в компанията на чисто нов автомобил... Пиши ми ЛС за повече информация..

                      Коментар

                      Working...
                      X