Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомивка с канал, за измиване ДВГ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автомивка с канал, за измиване ДВГ

    Драги Колеги,във връзка с предстоящ ремонт за спиране на теч на масло от ДВГ и скоростната кутия ми се налага, да ги подложа на качествено измиване, за да се установи откъде точно са течовете. За целта ми препоръчаха да потърся автомивка с канал, за да може да се измие добре под ДВГ. Ако някой знае такава, моля да напише адрес или да обясни как се стига до нея.Мисля че на всеки рано или късно му се налага да ползва такава автомивка, така че темата ще е полезна за всички.Моля ако не сте абсолютно сигурни дали автомивката има канал да се въздържите от публикации, тъй като целта на темата е да се помогне на всички и евентуалното обикаляне по автомивки за да се установи че информацията публикувана тук е погрешна, едва ли би било приятно на някого.Поздрави на всички съвестни ползватели на този форум (на недобросъвестните - също :D )P.S.Аз съм в София, но нека не се ограничаваме само със софийски автомивки. Мисля че на всички в БГ ще е полезно да знаят къде в техния град може да се ползва подобна услуга.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    #2
    батенце, веднага ти казвам софавто в зимния дворец, в студентски град. там също се справят много добре и с пране и пастиране, като цените не се различават от обичайните :D опс, сега се сетих че инфото не на 100% сигурно, но поне допреди година, две имаха поне два подемника!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #3
      колега, 100% място кадето ще могат да ти измият ДВГ и отдолу самата кола е сервиз ТРИКОМ на бул. Европа идваш по сливница и като пресечеш орион сервиза се пада на около стотина метра от лявата странауспех
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        А някой да знае такава автомивка в Пловдив?
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          Мивка с канал

          Пич,Мивка с канал има на булевасрд искърско шосе на светофара където завиват тролейте. Там, на светофара тролея пресича трамвайната линия и завива в дружба. Мивката е денонощна и ще я познаеш по бакшишите, които са винаги там. Също така има и доста голяма гумаджииница.

          Коментар


            #6
            Колеги, при разкопки в дълбокия архив, открих тази тема.Изключително спешно ми трябва автомивка в района на София - изток: Младостите, Дружбите, района на Ботевградско шосе, Дианабад, Студентски град и други подобни...

            Коментар


              #7
              Какво искаш да миеш?Мотора или?Знам една близо до Пипълс и мият добре да ти кажа
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                #8
                Намерих !!! Автомивката се намира на улица Летоструй номер 27. Като карате по Летоструй, от Ботевградско шосе - наляво (поне аз дойдох по Източна тангента), и само направо, около километър. Стигате до ж.п. прелеза, минавате го, и точно след 30-40 метра отдясно е автомивката, а на самата улица отгоре на пилоните на осветлението има жълт рекламен плакат "Автомивка МЕГИ - килими; шаси". Цена на измиването на двигателя - 9 лева. Естакада е, не е подемник. После чак запалих от първия опит. Сега виждам на бг-мапс, че откъм Герена се стига още по-лесно - по Тодорини кукли, между реката и прелеза - вляво!(Бях видял в циганската махала една автомивка и сервиз до нея, отидох да питам за измиване, и момчето в мивката каза - ааа, за такова - караш по Летоструй, и там след прелеза.... )
                Прикачени файлове

                Коментар

                Working...
                X