Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулатор на задните спирачки (дискови) - ТЕМПРА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регулатор на задните спирачки (дискови) - ТЕМПРА

    Здравейте, имам темпра ’91г. 2.0 и.е. (подписа) общо взето съм много доволен от колата, когато я купих беше ниска (на 4 пръста от земята) което не беше никак практично за нашите пътища, предишния собственик ми я продаде с пълен комплект читави пружини и амортисьори (нови от испанска моргата ) - та като ги смених и маистора каза че почти нямам задни спирачки ! Та сега същноста на проблема - сменихме спирачните тръбички и прескочихме този регулатор, НО се получи следния проблем - задните колела спират мнооого повече от предните защото задницата е по лека саответно това води до нестабилност на колата при завой с спирачка да не говорим за рязко спиране ...Въпросът ми в този случай е следния: регулатора подлежи ли на някаква поправка ? Каква е цената му нов и нов от моргата ? Как да позная че "има каране" в саответната част ако я купувам от моргата ?С дискови спирачки съм !Благодаря предварително Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
    Peugeot 406, 2000 HDi 90
    ex. Peugeot 106 1,5 D
    ex. Ritmo 70 138B2.000
    ex. Tempra 2.0 159A6.046
    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

    #2
    Re: Регулатор на задните спирачки (дискови) - ТЕМПРА

    Backo написа:
    Здравейте, имам темпра ’91г. 2.0 и.е. (подписа) общо взето съм много доволен от колата, когато я купих беше ниска (на 4 пръста от земята) което не беше никак практично за нашите пътища, предишния собственик ми я продаде с пълен комплект читави пружини и амортисьори (нови от испанска моргата ) - та като ги смених и маистора каза че почти нямам задни спирачки ! Та сега същноста на проблема - сменихме спирачните тръбички и прескочихме този регулатор, НО се получи следния проблем - задните колела спират мнооого повече от предните защото задницата е по лека саответно това води до нестабилност на колата при завой с спирачка да не говорим за рязко спиране ...Въпросът ми в този случай е следния: регулатора подлежи ли на някаква поправка ? Каква е цената му нов и нов от моргата ? Как да позная че "има каране" в саответната част ако я купувам от моргата ?С дискови спирачки съм !Благодаря предварително Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
    И аз съм като теб понеже регулатора е клеясъл и не можах да отвия спирачните тръбички или да го махна и да го почистя.Един месец карам така не ми е направило някакво впечанление да спира по кофти. А и се засилвах доста и посля яко на спирачките. Иначе нов не знам дали ке намериш, а ако намериш ще е много скъп. Потърси втора ръка
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар

    Working...
    X