Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазин за тунинг аксесоари?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Магазин за тунинг аксесоари?

    Здравейте май темата не е много за тук, но все пак. Интерсесуваме къде тук в София мога да намеря спойлери, брони и прагове за brava?
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    sigi tunning, joli tuning, tsunami tunning, магазини колкото искаш питай Жорко на лична ако искаш те ориентира по добре и точно
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      всичко хубаво, но кой е жорко? как му е ника?
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Anaboliy написа:
        всичко хубаво, но кой е жорко? как му е ника?
        ами жорко му е ника този с бързото пунто до колкото знам сигурно за него става въпрос
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          за бога не го пращайте в Sigi скоро бях там ( в Красна поляна ) нямат нищо за Браво , или ако тръгнат да го правят по поръчка цените стават грозни. И още нещо , виж няколко снимки на коли от Сиджи аз лично не харесвам такива раздувки. Разполагам с прагове от Браво Абарт - 2 бр.- > 140 лв ако си заинтересуван пиши ЛС.
          Fiat Stilo JTD ....sold
          Volvo C 70 ....

          Коментар


            #6
            nick - jorko ми не знам не съм ги ползвал казвам по популярните такива
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Re: магазин за тунинг аксесоари?

              Anaboliy написа:
              Здравейте май темата не е много за тук, но все пак. Интерсесуваме къде тук в София мога да намеря спойлери, брони и прагове за brava.

              Коментар


                #8
                Добре бе момчета един въпрос. Търся си спортно окачване за Бравото, ама... нещо не мога да намеря.Ако някой може да ми помогне евала.Аз всъщност търся много неща, ама...А! Трябват ми и някакви хубави Джанти 15’, защото с тези направо ме е срам да карам. Много са грозни.
                Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                Коментар

                Working...
                X