Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опел Омега А Ц20НЕ На части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Опел Омега А Ц20НЕ На части

    колеги имам една омега за продаване на части, като цените наистина ще са символични.От колата може да се използва почти всичко, като това, което неможе да се ползва е само по предницата(амортисиори и т.н).Двигатела не е перфектен и е със счупена в него свещ на 1-ви цилиндър не съм запознат да гори масло, но 100 процента ще е за смяна на гарнитурата на капака на клапаните.Не разбирам много от коли, така че ако някой има желание за някаква част ще моля за малко по-подробно обяснение.Ето примерни цени.Двигателя да речем 200лв.Скоростна кутия-150лв, фарове-60лв двата(с 2 крушки Н4 са , дебитомер-100лв, стъпков мотор-60лв.Не съм запоснат с цените на частите, затова ако прекалявам някъде моля информирайте ме.Колата е зелен металик.вратите за добре запазени.салона е позахабен.Абе общо взето има какво да се ползва от колата.Тази вечер ще направя снимки, и при първа възможност ще ги сложа тук.За връзка на л.с, тук или на скайп dimopimp, или и-мейл dimo_de@abv.bg.Може и на тел .0887/017567 - Димо
Working...
X