Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПодарявА Вариатор ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПодарявА Вариатор ...

    Незнам защо чак сега се сещам, при положение че мина доста време. Та подарявам вариатор. Малко е поръждясал вече, че седеше в един шкаф и днес го открих. Състоянието преди да го сваля - изтракваше само при запалване, не е сменян ремонтен комплект, и предоплагам че може да избута още някакви к. километри с подмяна на комплекта. Цената е една бира примерно. Намира се в гр. Костинброд. Ако някой иска снимки да казва, ще се постарая до няколко дни да го щракна.Edit:

    #2
    Колега, питах те и в Ланча форума от каква кола е. Имам интерес към вариатора.

    Коментар


      #3
      И там отговорих. Вариатора е от Дедра VVT. Същия се слага във 1.8-VFD и T.S.-всички 4 цилиндрови .

      Коментар


        #4
        Шанс да стане за ХГТ 147к.с.?
        Fiat punto 1,1
        Fiat bravo 1,6 16v
        Fiat bravo 2,0 20v
        Honda civic 1,5
        BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

        Коментар


          #5
          KrAs написа:
          Шанс да стане за ХГТ 147к.с.?
          Никакъв . http://axm-auto.com/index2.php?brand...&show=114-та позиция

          Коментар


            #6
            А, чак сега видях. Пропуснал съм да се абонирам за темата в Ланча форума. Извинявам се за което. Та както казах искам вариатора, че на алфата ми нещо започна да потраква. А този ще го ремонтирам и направо го слагам. Дай един телефон да се разберем как да го взема.Приятен ден

            Коментар


              #7
              Имаш ЛС

              Коментар


                #8
                Подарен на колегата VET.

                Коментар

                Working...
                X