Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4-ри бр. летни гуми-14-ки, Yokohama и Bridgestone

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4-ри бр. летни гуми-14-ки, Yokohama и Bridgestone

    Здравейте колеги!Продавам 4-ри броя летни гуми, както следва: 2бр.Yokohama Cdrive, 185/60/14, 82H, DOT:0107 - made in Japan - 2х40 лв. = 80 лв. 2бр. Bridgestone TuranzaER300, 195/60/14, 86H, DOT:3407 - made in Italy. - 2х45 = 90 лв.И 4-те гуми са с мин.6мм.грайфер и са с много свеж каучук на протектора. Гумите имат много добро поведение, както на сухо, така и на мокро.Освен това са с индинтична - асиметрична шарка, най-добрата за мокро време и са подходящи за комбиниране - предни, задни. Аз така съм ги карал 2 месеца - предни Йокохама, задни Бриджстоун - няма никакъв проблем, разликата в диаметъра е в рамките на допустимото - 10 мм. Гумите ми ги докара един приятел от Австрия, причината за продажба е, че минах на 15-ки, иначе въобще не бих ги пускал за продажба, защото са много добри и са от най-добрите марки на производителите на гуми въобще.Гумите, все още са на джантите и могат да се видят в надуто състояние и по този начин ще се види, че са равномерно износени и че нямат балони. Освен това, никога не са били пукани и не са лепени, както и не са им слагани фитили. Демонтажа на гумите е за моя сметка.Комплектът гуми се намира в София, ж.к. Младост, огледите ги правя на паркинга на хипермаркет Хит, Младост 4, след предварителна договорка за деня и часа с потенциалния купувач.Комплексна цена при закупуване на 4-те броя - 160 лв. - 4х40 лв.Обявата я пускам само в този форум, засега.Контакти на ЛС или на procuratio@mail.bg
    Прикачени файлове

    #2
    Свалям цените с по 10 лв. на чифт:Така, че цените придобиват следния вид:2-та бр. Йокохама - общо 70 лв. 2-та бр. Бриджстоун - общо 80 лв.Тези цени са крайни и окончателни!

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Комплектът гуми е ПРОДАДЕН!

        Коментар

        Working...
        X