Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със задните кучки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със задните кучки

    Днес от лигавня спрях с ръчна и забелязах че ми хваща само задно дясно колело.После исках да проверя на прахоляк дали само на ръчна не ми хваща или и катo натисна педала пак ми го няма задно ляво и се оказа че въобще като натисна педала ми ги няма задните.Педала ми е супер твърд не вярвам да има въздух.Зимата на леда като натиснех спирачките колата все ми замяташе на една странаЧакам малко он-лайн помощ

    #2
    Aми то не трябваше ли да е така.Чак когато се натовари колата напълно,тогава коват и задните.Иначе при празна, ефективността на задните е около 20-30%.Питай най-добре Христо.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Съгласен съм с тебе Слави но аз затова отидох на прахоляк и набих кучките но резултата беше нулев???,а друг остава проблема защо като дръпна ръчната едното колело хич не хваща

      Коментар


        #4
        Re: Проблем със задните кучки

        gdd55 написа:
        Днес от лигавня спрях с ръчна и забелязах че ми хваща само задно дясно колело.После исках да проверя на прахоляк дали само на ръчна не ми хваща или и катo натисна педала пак ми го няма задно ляво и се оказа че въобще като натисна педала ми ги няма задните.Педала ми е супер твърд не вярвам да има въздух.Зимата на леда като натиснех спирачките колата все ми замяташе на една странаЧакам малко он-лайн помощ
        Задните спирачки по-слабо действат от предните и затова е вероятно, да ти оставят по-лека следа и да не си и обърнал внимание! Но ти сьс сигурност имаш проблем сьс задно ляво колело и ако липсва ефекта само на ръчна, ще се наложи регулиране, но отвори задното колело и всичко ще стане ясно, а ако се окаже , че феродото не е износено , цилиндьра не тече, тогава пак ще коментираме!

        Коментар

        Working...
        X