Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ретро рали "Розова долина" 2010

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ретро рали "Розова долина" 2010

    29-30.05.2010 Ретро рали "Розова долина"Ако някой има повече инфо, да сподели - програмата и градовете, в които ще има за зяпане.Със сигурност , не вярвам да има промяна, тръгва и завършва в Пловдив на Централния площад ( до х-л "Тримонциум"), вероятно в 10ч на 29-и, ще започне. А чопленето на семки от още по-рано.
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    #2
    Ами колега главният секретар на ралито ми е комшийка,ако те интересува нещо по подробно мога да я питам.Аз лично ще присъствам само на старта,които е на площада наистина.Доколкото знам ще участват 60 екипажа.Първата спирка ще е в Старосел после в гр.Баня,Карлово ,Калофер,Казанлък и Стара Загора.Едва ли ще имам време,но много ми се искаше да отида да видя разкопките в Старосел.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      аз мога ли да участвам

      Коментар


        #4
        колеги дайте повече инфо по темата да идем и ние да по чоплим слънчоглед
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар


          #5
          Петьо, ако можеш, се докопай до повече информация. Аз също съм зяпач само на площада, но ще е хубаво за колегите, през чиито градове минава ралито, да знаят кога да очакват, а и за тези, които в последния момент решат да покажат дърта железария.Не знам защо в ерата на интернет, информацията за тези събития се разпространява апокрифно и от уста на уста,все пак организаторите имат сайт.Поздрав!
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Колеги старта е от 9 до 10 и 15 и после тръгват.Ще видя да поразпитам довечера за цялостна програма.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              Взех програмата но не мога да я кача,някои ако иска да му е пратя да я качи.
              ex. punto elx 1.2i
              Lancia Libra 1.6

              Коментар


                #8
                Прати ми я на f1_26project@abv.bg
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар


                  #9
                  Благодарение на колегата Петьо имаме вече програмата :D
                  Прикачени файлове
                  Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                  Коментар


                    #10
                    колеги днес ги видях колите първо ходих до баните и после на центъра много яко беше :D имаше какво да се види наистина едни много добре подържани коли и собсрвениците им маняци браво на тези хора наистина хвърлили са камара пари и време ама си струва
                    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                    FIAT BRAVO 1.8GT
                    FIAT BRAVO 1.9TD ex

                    Коментар


                      #11
                      Колега видя ли Алфите как са ги направили?Те като са били нови не са изглеждали така.
                      ex. punto elx 1.2i
                      Lancia Libra 1.6

                      Коментар


                        #12
                        http://img64.imageshack.us/gal.php?g=deyanpix270.jpg
                        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                        Коментар


                          #13
                          petio4528 написа:
                          Колега видя ли Алфите как са ги направили?Те като са били нови не са изглеждали така.
                          всички коли бяха хубави всеки един участник се бе постарал даже имаше едно възрастно семейство човечеца с такава любов и наслада си галеше колицата :D възхищавам се на такива хорица
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар

                          Working...
                          X