Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на мембрани

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на мембрани

    Как да разбера дали мембраните на изпарителя са за смяна.Имам газов инжекцион BRC и за сега нямам проблем,но колата я карам от една година и незнам от кога не са сменяни.Доколкото разбрах на около две години се сменяли.Ако отворя изпарителя може ли да объркам нещо и да не работи добре колата после?
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    #2
    Re: Смяна на мембрани

    NPD написа:
    Как да разбера дали мембраните на изпарителя са за смяна.Имам газов инжекцион BRC и за сега нямам проблем,но колата я карам от една година и незнам от кога не са сменяни.Доколкото разбрах на около две години се сменяли.Ако отворя изпарителя може ли да объркам нещо и да не работи добре колата после?
    а бе човек не дърпай дявола за опашката щом нямаш проблеми не пипай нищо не ги слушай какво казват, аз на моето уно не съм ги сменял още, на 5 г и 100хил км са, нямам и намерение да го правя щом колата си върви държи обороти не гори много значи всичко си е ок
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      абе когато дойде време за смяна ще разбереш сам ще почне да ти харчи повече нямя да работи нормално

      Коментар


        #4
        zuzo написа:
        абе когато дойде време за смяна ще разбереш сам ще почне да ти харчи повече нямя да работи нормално
        Как по-точно да разбера сам? Мойта от 1-2 седмици ми вдигна малко разхода, ама дали е от мембрани??? Какво значи да не работи нормално?
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Недей се занимава да отваряш изпарителя, трябва да запушваш маркучите с нещо да не ти тече водата...абе с една дума кушия е. Ако са мембрани, като се доближиш до изпарителя, ще ти мирише на газ, а и докато караш в купето също ще намирисва! Най-добре си иди при майстор, една мембрана е 8лв. с монтаж да ти дойде най-много 15лв.А и ако всичко ти е ОК, не ти харчи, не ти мирише на газ, няма смисъл да пипаш, както вече колегите казаха
          "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
          дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
          Brava 1.4 12V

          Коментар

          Working...
          X