Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изправяне и възстановяване на стоманени джанти в Пловдив?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изправяне и възстановяване на стоманени джанти в Пловдив?

    Някой да знае добър сервиз, който да се занимава с тази хуманна дейност в Пловдив или близките околности??? Иска ми се да си възстановя оригиналните джанти на Ритмото, защото са доста особени и не ми се ще да ги сменям с някакви Жигулови. Трябва да се поизправят (нищо особенно, но са понащърбени от изправяне с чук), почистят на пясъкоструй и боядисат в красив цвят (още не съм решил какъв).
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Re: Изправяне и възстановяване на стоманени джанти в Пловдив

    johnfound написа:
    Някой да знае добър сервиз, който да се занимава с тази хуманна дейност в Пловдив или близките околности??? Иска ми се да си възстановя оригиналните джанти на Ритмото, защото са доста особени и не ми се ще да ги сменям с някакви Жигулови. Трябва да се поизправят (нищо особенно, но са понащърбени от изправяне с чук), почистят на пясъкоструй и боядисат в красив цвят (още не съм решил какъв).
    ами май където изпровят алуминиеви изправят и стоманени /сещам се в момента срещу младежкия хълм до автосалон мадара/ само че струва около двайсетина лева мисля което си е цифра за стоманене джанта тринайсе цола
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар

    Working...
    X