Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ауспухови гърнета,окачване и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ауспухови гърнета,окачване и др.

    В сервиза на" ЕМКомлект33"-в Павлово-още инфо-тук:http://emk-33.com/viewtopic.php?t=3403Лично проверени и добре работещи...

    #2
    ПРИАТЕЛИ, В ЕДИН НЕВЗРАЧЕН СЕРВИЗ НА БУЛ. ЕВРОПА 17, ПРЕДНАЗНАЧЕН ЗА ГЪРНЕТА НАМЕРИХ МОРЕ ОТ ИЗОБИЛИЕ, ДОБРИ ЦЕНИ, И СУПЕР КАЧЕСТВЕНО ОБСЛУЖВАНЕ, БА4КАТ САМО ИТАЛИАНКИ И РОВЕР. СУПЕР, СЛЕД КАТО ИМАХА ГЪРНЕ ЗА МОЙТА КАПА. . .Колега, това се приема като повишаванв на тон.Моля исключи caps loka.By the kilar

    Коментар


      #3
      Обясни къде е точно защото от М комплект -33 на Горнобански път не съм доволен-високо самочувствие,средна работа,слаба ламарина,съмнение при монтажа.Това на Европа къде е по-точно.

      Коментар


        #4
        Продължението на бул. Сливница е Европа, след Орион първата в ляво - самият ъгъл.

        Коментар


          #5
          Мерси ще отида тази събота

          Коментар


            #6
            Намери ли го? Дали си разбрал има ли гърнета за Капа?

            Коментар


              #7
              HRISTO написа:
              ... СУПЕР, СЛЕД КАТО ИМАХА ГЪРНЕ ЗА МОЙТА КАПА. . .
              HRISTO написа:
              ... Дали си разбрал има ли гърнета за Капа. . .
              кое е вярното

              Коментар


                #8
                Е "заядливецо", имаха, ама аз нямах кинти за да си сменявсичките, смених само задното, затова те питам. Може и да са сесвършили? А освен това не е лошо да има повече проверки- имасервизи, които ценообразуват според клиента...

                Коментар


                  #9
                  HRISTO, едва ли има член на този форум, който да има нужда от гърне и да не е наясно кой е собственик (или ако не собственик, то поне финансово заинтересовано лице) на "малкия невзрачен сервиз", в който има "невероятно разнообразие от...", цитатите са по памет. Но ти ако искаш продължавай да се правиш на интересен, ние се забавляваме Митко, мислил ли си да пуснеш отделни форуми за реклами и "търся сервиз" та Сервизи/Магазини + да си остане само за наистина изпитани и проверени сервизи, а хора като автора на темата и господинът по-горе да си се рекламират на спокойствие без ние да се "чудим" рекламна брошурка ли четем или мнение на колега?Едит: Опа, че тя темата си е в "Продава", явно вече ми се спи. Извинете ме...
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    Драги Веско, не знам, много насериозно приемаш нещата, а и изглеждаш бая информиран. Ще ми е интересно да науча от теб, кой е собственикът на Алескандър Ауто или Италсервиз, а може би и на ТН кар? Финансовият итерес приателю не се реализира с продажбата на гърнета за Фиат, просто защото са скъпи, а хората с Фиат трудно могат да си ги позволят- говоря за Уновците, Темприте и Типовците, Дедрите, Кромите и Темите. Остава им избора да монтират второкачествени или произведени на место в някой арабски сервиз ауспуси. Не знам, но колко мислиш, че печели М Комплект от продажбата на една конфигурация за Типо или Темпра с крайна цена 95-100 лв- не повече от 10-12 и колко такива трябва да продадат на месец за да си задоволят финансовия интерес -поне 200 - та къде са тези двеста плащачи с Типо или Тепра, а? Та и аз задълбах, но исках да ти обясня косвено някои неща, като за параноята например. Очаквам да ни "светнещ" за собствениците на гореизброените от мен фирми, които се занимават с Фиат истински и сериозно. Тръпна в очакване - твой Христо

                    Коментар


                      #11
                      HRISTO, ти нямаш смелост да кажеш "Аз имам сервиз за ауспуси, елате ме вижте", а се правиш на някой друг дето да те хвали и то по не особено интелигентен начин. И то за 10-12 лв от клиент както сам каза. Сори.На останалите ти въпроси хич няма да отговарям, има си публични регистри, където ще намериш инфото дето толкова силно те интересува. На теб също повече няма да отговарям от уважение към останалите участници във форума. Сещай се.
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар


                        #12
                        Веско, абсолютно си прав - от страни изглежда точно така, както го описваш.Просто се впуснах в малко повече разсъждения, за което моля дя ме извиниш.Колкото до финансовият ми интерес, или участои - нямам такива - не и там. Простогърнетата веднаж ги имаше, после ги нямаше и така, но както и да е. Не искямда оставаш с грешни впечатления. Твой

                        Коментар


                          #13
                          HRISTO написа:
                          Веско, абсолютно си прав - от страни изглежда точно така, както го описваш.Просто се впуснах в малко повече разсъждения, за което моля дя ме извиниш.Колкото до финансовият ми интерес, или участои - нямам такива - не и там. Простогърнетата веднаж ги имаше, после ги нямаше и така, но както и да е. Не искямда оставаш с грешни впечатления. Твой
                          В името на добрия тон аз също поднасям извинения за "леко офанзивните" си постове и приемам, че сме си стиснали ръцете.
                          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                          Коментар


                            #14
                            o’k

                            Коментар


                              #15
                              Аспуси

                              Тъй като си смених скоро две гърнета и то доста евтино в сервиз ЛАЗАРОВ, който иска да ми пише на ЛС да му дам адрес и телефон :P

                              Коментар

                              Working...
                              X