Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работно облекло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Работно облекло

    Здравейте колеги. Моята фирма се занимава с производство на работно облекло. Доста сервизи съм снабдявал. Занимавам се с това от `93-та година. Ако някой се интересува, може да пише или да пита. Цените ми са доста приемливи. Всичко зависи от плата от който са изработени. Също така поставям и фирмени надписи и знаци на дрехите.

    #2
    колега дай координати

    Коментар


      #3
      Телефонът ми е 0888/719192 или 978 13 13,но на стационарния можеш да ме търсиш след 20:00часа. Цехът ми се намира в Ихтиман, а аз живея в София.

      Коментар


        #4
        Може и върху памучни тенески. Вариянтите там са 2-3. Може "флог", това е този надпис който седи като от мушама много тънка.Може и "флекс", това е този надпис който прилича като от кадифе. Също така може и бродерия. Цените при първите два вида са 2-3ст. на кв.см., а при бродерията цената е на бод. Като себестойност най-евтино излиза с бродерия, там обаче скъпото е направата на програмата която прави бродерията,но пък един път направиш ли я после цената и се избива.

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          kafi написа:
          Телефонът ми е 0888/719192 или 978 13 13,но на стационарния можеш да ме търсиш след 20:00часа. Цехът ми се намира в Ихтиман, а аз живея в София.
          Можеш ли да слагаш такива знаци и върху памучни тениски?
          Почвам да усещам накъде отват нещата (ех, колко съм досетлив). Аз искам 1 бр.
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            колега сайт имаш ли? да разгледам.... че си ми много далеко

            Коментар


              #7
              Сайт нямам,но мога да ти изпратя снимки с част от нещата които съм правил.

              Коментар


                #8
                we

                пусни ги тук :D
                селото се оказа точно в града

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          Ей пич, мускулна треска ще ми докараш да въртя монитора да гледам снимките!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар

                          Working...
                          X