Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

джанти 14" 4x98

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    джанти 14" 4x98

    Сложих лети джанти на бравото и железните сега си седят в гаража... Джантите са прави без забележки. Мисля, че повечето знаят за какви джанти става въпрос, но ако има сериозен интерес някой ще ида до гаража да ги цъкна 80 лева за 4-те. Към тях мога да дам и 4 таса(3 от Браво и 1 от Брава).Пишете тук или на ЛС.
    Bravo(TM) HGT

    #2
    70 лева за 4-те + тасовете
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #3
      Според моето скромно мнение основният проблем никой да не ти ги е купил още е, че не си в някой от големите градове...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Колега има ли как да ги получа в софия?бях решил да зимам лети, но немога да си намеря красиви (
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Anaboliy написа:
          Колега има ли как да ги получа в софия?бях решил да зимам лети, но немога да си намеря красиви (
          Малко пращането става и по куриер. Аз за 20лв. си докарах 4 лети джанти от Варна.
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            Anaboliy написа:
            Колега има ли как да ги получа в софия?бях решил да зимам лети, но немога да си намеря красиви (
            Има вероятност другата седмица да съм до София. Ще ти пиша ЛС по-късно.
            Bravo(TM) HGT

            Коментар


              #7
              Колега, не си продавай стоманените джанти - на зима на кво ще си сложиш зимните гуми? За тия пари просто не си заслужава на зима да си съсипваш алуминиевите в леда и солта.
              Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
              Uno 75 1.5i.e.8V 88`

              Коментар


                #8
                Crusader написа:
                Колега, не си продавай стоманените джанти - на зима на кво ще си сложиш зимните гуми? За тия пари просто не си заслужава на зима да си съсипваш алуминиевите в леда и солта.
                Ами тая зима изкарах с летните гуми. Те са ми на 4,5 месеца. Нямам намерение да взимам зимни.
                Bravo(TM) HGT

                Коментар


                  #9
                  VeSSkO написа:
                  Ами тая зима изкарах с летните гуми. Те са ми на 4,5 месеца. Нямам намерение да взимам зимни.
                  Това е голяма грешка, но всеки сам преценява... За десет годишен стаж, като шофьор съм се убедил многократно, че от зимните гуми зимата има смисъл. И не става дума само за затъването по непочистени улици, но най-вече за спирането. Все пак бъди по-внимателен зимата с тези гуми и в завой, като влизаш също!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    VeSSkO написа:
                    Crusader написа:
                    Колега, не си продавай стоманените джанти - на зима на кво ще си сложиш зимните гуми? За тия пари просто не си заслужава на зима да си съсипваш алуминиевите в леда и солта.
                    Ами тая зима изкарах с летните гуми. Те са ми на 4,5 месеца. Нямам намерение да взимам зимни.
                    Мнооооооооого грешни разсъждения! От твоите гуми може да зависи нечий живот /включително и твоя/! Лятната гума под 7 градуса е пълно дърво и сцеплението и е минимално! На никого не му се дават излишни пари, но 4 нови зимни гуми са 300-350 /от ефтините Lassa или Kormoran/ Смяташ ли че си струва риска?
                    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                    Коментар


                      #11
                      Друго исках да кажа, ама не се изразих правилно Зимата само в града търкалям Бравото и само когато няма сняг по пътя. Иначе имам възможност да управлявам и друго МПС с GoodYear Ultra Grip Та затова не са ми нужни за него зимни - доста разходи са. Иначе не споря, че зимата се кара със зимни П.С. - Джантите се продават...
                      Bravo(TM) HGT

                      Коментар


                        #12
                        Продадени! Модераторите могат да заключат темата
                        Bravo(TM) HGT

                        Коментар

                        Working...
                        X