Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да потрошиш Уно!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да потрошиш Уно!!

    Горката колица, каква незавидна съдба http://home.no.net/persn/smash.htm
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    #2
    Тия малоумници един ден и тях да ги потрошат така Горкото уно
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      grishav написа:
      Тия малоумници един ден и тях да ги потрошат така Горкото уно
      и аз съм на същото мнение като знам че уното ме накара да заобичам италианките направо жал ме хваща
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Това е абсолютна кретения. Некви олигофренчета се правят на "голямата работа" И в "Европата" има мого простотия
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          Може би да е малко , но знаете ли напоследък си задавам въпроса колко от произведените модели автомобили фиат по една или друга причина са обявяват за ликвидация, дали заради катастрофи,дали заради подобни грозни гледки като горните и тн.- както се казва причини много. Дали може да се намери подобна статистика на % ликвидирани модели от общо произведените.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              kc_3011 написа:
              Това е абсолютна кретения. Некви олигофренчета се правят на "голямата работа" И в "Европата" има мого простотия
              Тези всъщност са някакви Норвежци
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #8
                Какво ще кажете да ги поставим на мястото на Фиатчето ще ми олекне
                FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                Коментар


                  #9
                  FIRE 8V написа:
                  kc_3011 написа:
                  Това е абсолютна кретения. Некви олигофренчета се правят на "голямата работа" И в "Европата" има мого простотия
                  Тези всъщност са някакви Норвежци
                  То тва е достатъчно за да си обясним защо вършат такивюа неща.Те там коли не са виждали, само ски и шейни.Милото Уно
                  FIAT Uno 45 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    Така, е колеги, като си нямат пишки да си играят се заиграли с този ветеран.По принцип всеки е свободен да прави каквото иска с личната си собственост, стига това да не нарушава някакви закони, но според мен да натрошиш една кола, каквато и да е тя, и после да се хвалиш с това в интернет си е някаква форма на избиване на комплекси.Просто едни норвежки посерковци, не им се връзвайте.
                    Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                    Коментар


                      #11
                      Като го гледам това уно и си мисля че тук има хора дето карат по-строшени коли като купе от това. Да бяха го разменили за нещо по-потрошено поне.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        както е казал моя идол Ерик Картман : "i hope they die , i hope they fuckin` die "
                        Fiat Stilo JTD ....sold
                        Volvo C 70 ....

                        Коментар

                        Working...
                        X