Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачни маркучи-смяна и обезв. в Дружба 2 - "Ем Компле

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачни маркучи-смяна и обезв. в Дружба 2 - "Ем Компле

    Публикувам ви за обща информация въпроса, който им зададох и съответно отговора...:Явор Митев’s email is yavor.mitev@gmail.comЗдравейте, интересува ме цената на спирачни маркучета/предни/ за Темпра-1.6 карбуратор 1991 год./159А3000/ и дали в сервиза в Дружба 2 могат да ги монтират със съответното обезвъздушаване. Колко би ми излязла съответната операция...БлагодаряЗдравейте имаме маркучи цената е 12,00лв за брой в Дружба може да се монтира.Цената на смяната с обезвъздушаване ще е към 20,00лв.Тел за справка в Дружба - 973 23 63 и 973 18 50

    #2
    за маркучите......

    Спирачен маркуч за темпра и типо струва 9лв броиката италиянски -оригинален ,аз си ги купих от Оборище 95(943-48-74) ТиН КАР.
    -------------------------------
    0898506763

    Коментар


      #3
      Re: Спирачни маркучи-смяна и обезв. в Дружба 2 - "Ем Ко

      Tempra написа:
      Публикувам ви за обща информация въпроса, който им зададох и съответно отговора...:Явор Митев’s email is yavor.mitev@gmail.comЗдравейте, интересува ме цената на спирачни маркучета/предни/ за Темпра-1.6 карбуратор 1991 год./159А3000/ и дали в сервиза в Дружба 2 могат да ги монтират със съответното обезвъздушаване. Колко би ми излязла съответната операция...БлагодаряЗдравейте имаме маркучи цената е 12,00лв за брой в Дружба може да се монтира.Цената на смяната с обезвъздушаване ще е към 20,00лв.Тел за справка в Дружба - 973 23 63 и 973 18 50
      5 лева е труда за смяната на маркуч за бройка.5 лева е обезвъздушаването на системата.Малко двуяко излиза отговора на този наш колега, който е писал този постинга- отговор.В конкретния случай , освен цената на маркучите, за труд ще трябвя да се платят още 15 лева-за смяната на двата варкуча и обезвъздушаването.Използувайте форума и личните съобщения за да си направите точната справка.А също и за да се уговориме за часове.За стимулиране на този начин на общуване, ще се правят и отстъпки.Благодаря!http://emk-33.com/viewtopic.php?t=1515

      Коментар

      Working...
      X